Ziołowa Pasta do Zębów Himalaya Ayurveda Dental Cream GUM CARE 150g

Himalaya Dental Cream  GUM CARE  150g Zobacz większe
7416
Himalaya
Nowy
Produkt dostępny

15,44 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Czysty ekstrakt roślinny Miswak i naturalne ekstrakty ziołowe zawarte w tej paście pomagają zmniejszyć krwawienie i stany zapalne dziąseł.

Więcej szczegółów

Pasta do zębów Himalaya Dental Cream GUM CARE to zaawansowana formuła ziołowa, która zapewnia dziąsłom zdrowie i ochronę.

Formuła Himalaya Gum Expert, oparta na ziołowych składnikach aktywnych, stworzona żeby pomóc w zapobieganiu zapaleniu dziąseł, zmniejszyć krwawienie dziąseł i utrzymać je w zdrowiu.

Ma właściwości ściągające i antybakteryjne, zapobiega próchnicy, a także wybiela zęby.

Pasta Gum Care Dental Cream wzbogacona została tradycyjnymi ajurwedyjskimi ziołami, o których wiadomo, że walczą z typowymi chorobami zębów i dziąseł, takimi jak próchnica, zapalenie przyzębia, ból zęba, nieświeży oddech, zapalenie dziąseł i Pyorrhoea.


Pasta do zębów jest klinicznie testowaną formułą z idealną mieszanką 13 ziół, które pomagają w naturalny sposób zapewnić całkowitą ochronę zębów i dziąseł.

Wszystkie zioła w produkcie są dobrze znane i poparte w ajurwedzie i tradycyjnych systemach medycyny ze względu na ich silne właściwości opieki ustnej i dentystycznej, zwłaszcza opieka nad dziąseł. 

Kluczowe składniki: Miswak, Babool, Neem i Granat.

Skład:

ekstrakty z: dadima, tumbru, babbula, tripala, nirgundi, vidanga, irimeda, khadira, bakula - korzystnie oddziałuje na zdrowie dziąseł i zębów.

proszek z: nimba, vaikranta bhasma

pozostałe: Sodium benzoate, bronopol, glycerin, xanthan gum, methol, sacharin sodium

Naturalna zawartość fluoru - Fluorek wapnia (500 ppm F)

Zawartość 150g