Ziołowa Pasta do Zębów Himalaya Ayurveda Dental Cream GUM CARE 150g

Himalaya Dental Cream  GUM CARE  150g Zobacz większe
7416
Himalaya
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

15,44 zł

Dodaj do listy życzeń

Czysty ekstrakt roślinny Miswak i naturalne ekstrakty ziołowe zawarte w tej paście pomagają zmniejszyć krwawienie i stany zapalne dziąseł.

Więcej szczegółów

Pasta do zębów Himalaya Dental Cream GUM CARE to zaawansowana formuła ziołowa, która zapewnia dziąsłom zdrowie i ochronę.

Formuła Himalaya Gum Expert, oparta na ziołowych składnikach aktywnych, stworzona żeby pomóc w zapobieganiu zapaleniu dziąseł, zmniejszyć krwawienie dziąseł i utrzymać je w zdrowiu.

Ma właściwości ściągające i antybakteryjne, zapobiega próchnicy, a także wybiela zęby.

Pasta Gum Care Dental Cream wzbogacona została tradycyjnymi ajurwedyjskimi ziołami, o których wiadomo, że walczą z typowymi chorobami zębów i dziąseł, takimi jak próchnica, zapalenie przyzębia, ból zęba, nieświeży oddech, zapalenie dziąseł i Pyorrhoea.


Pasta do zębów jest klinicznie testowaną formułą z idealną mieszanką 13 ziół, które pomagają w naturalny sposób zapewnić całkowitą ochronę zębów i dziąseł.

Wszystkie zioła w produkcie są dobrze znane i poparte w ajurwedzie i tradycyjnych systemach medycyny ze względu na ich silne właściwości opieki ustnej i dentystycznej, zwłaszcza opieka nad dziąseł. 

Kluczowe składniki: Miswak, Babool, Neem i Granat.

Skład:

ekstrakty z: dadima, tumbru, babbula, tripala, nirgundi, vidanga, irimeda, khadira, bakula - korzystnie oddziałuje na zdrowie dziąseł i zębów.

proszek z: nimba, vaikranta bhasma

pozostałe: Sodium benzoate, bronopol, glycerin, xanthan gum, methol, sacharin sodium

Naturalna zawartość fluoru - Fluorek wapnia (500 ppm F)

Zawartość 150g