Ziołowa pasta do zębów z czystym Miswak i Olejem z Czarnuszki 100ml Dabur

Nowy Dabur Miswak Blackseed Tp 100ml UK Zobacz większe

8596
Dabur
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

17,70 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Poczuj regenerującą moc natury dzięki ziołowej paście do zębów Dabur z nasionami czarnuszki, wyjątkowej mieszance olejku z nasion czarnuszki, olejku z drzewa herbacianego i węgla drzewnego, zapewniającej delikatną, ale skuteczną pielęgnację jamy ustnej.

Więcej szczegółów

Meswak to naukowo opracowana pasta do zębów, której głównym składnikiem jest czysty ekstrakt roślinny Miswak, czyli ekstrakt z drzewa arakowego.

Jego gałązki od wieków służyły jako szczoteczka do zębów i były prawdopodobie jej najstarszą formą.

Nazywano je „patyczkami do żucia”, bowiem szczoteczka powstawała poprzez żucie małych gałązek lub korzeni, do momentu, aż przypominały one twardą szczotkę.

Ziołowa pasta Meswak firmy Dabur doskonale czyści zęby i zapewnia świeży oddech.

Rozkoszuj się tą naturalną i skuteczną pastą do zębów i odkryj przemieniającą moc Ajurwedy, która sprawi, że usta będą czyste, odświeżone i chronione.

Składniki: Węglan wapnia, woda, gliceryna, krzemionka, kokosiarczan sodu, aromat (aromat), węgiel drzewny w proszku, ekstrakt z korzenia Anacyclus Pyrethrum, ekstrakt z kory akacji arabskiej (kora łodygi), Mimusops Eengi (ekstrakt dolny, Symplocos racemosa (kora) Ekstrakt, ekstrakt z owoców Eugenia cumini, olej z czarnuszki siewnej, krzemian sodu, guma ksantanowa, karagen, sacharyna sodowa, olejek z liści Melaleuca Alternifolia (drzewa herbacianego), alkohol benzylowy, mentol

Sposób użycia: Nanieść odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę i szczotkować zęby dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Sposób przechowywania: przechowywać z dala od zapachów i światła słonecznego

Należy zużyć przed: 6 miesięcy od otwarcia opakowania - znak PAO

Uwagi: Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W przypadku kontaktu z oczami wypłukać dużą ilością wody.

Producent: Dabur