Esencja karmiczna Yellow Rattle Przygnębienie i rozpacz 10 ml Crystal Herbs

6355
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Karmiczna esencja kwiatowa pomocna w silnym zrezygnowaniu i zniechęceniu w życiu.

Kiedy smutek, rozpacz lub przygnębienie wydają się być głęboko zakorzenione ta esencja pozwoli przywrócić tę starą energię z powrotem do świadomości w celu uwolnienia i transmutacji.

Więcej szczegółów

Karmic Flower Essence powstało w oparciu o zidentyfikowany przez dr Edwarda Bacha system siedmiu grup osobowości. Każda esencja przeznaczona jest dla innej stworzonej z intencją rozwoju osobowości.

Esencje karmiczne to potężny zestaw esencji kwiatowych, które mogą pomóc otworzyć wewnętrzne drzwi i zabrać cię prosto do sedna problemu, promując szybkie uwolnienie od każdego nieświadomego wzorca przekonań, który cię blokuje.

Kiedy używać: Kiedy smutek, rozpacz lub przygnębienie wydają się być głęboko zakorzenione.

Wyznaczniki, które podpowiedzą Ci, że ta esencja jest stworzona dla Ciebie:

Osoby potrzebujące tej esencji niosą wrodzony smutek i melancholię z poprzednich wcieleń, których często nie są w stanie wyrazić, i które powodują nawracające i pozornie bezpodstawne uczucie beznadziejności i rozpaczy w ich obecnym życiu. Intensywny smutek tego stanu nie jest łatwy do zrozumienia, ponieważ pierwotny problem został głęboko ukryty w nieświadomości. Żółta grzechotka delikatnie otworzy wewnętrzne drzwi, które umożliwią uwolnienie i przekształcenie starych wspomnień.


Jak używać esencji karmicznych:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Co to jest karma?

To, co nazywamy karmą, jest w rzeczywistości wynikiem działania Powszechnego Prawa Przyczyny i Skutku w naszym życiu. Mówiąc prościej, ta Zasada zapewnia, że ​​Wszechświat zwraca nam dokładnie to, co dajemy w życiu, niezależnie czy jest to pozytywne, czy negatywne. Zasadniczo jest to proces równowagi i uczciwości, który ma na celu umożliwienie nam uczenia się na podstawie naszych doświadczeń i rozpoznania mocy, jaką nasze myśli, przekonania i emocje mają udział w tworzeniu zarówno naszej osobistej, jak i zbiorowej rzeczywistości. Niestety, ponieważ w przeszłości nie rozumieliśmy tej zasady, założyliśmy, że przyczyna wszelkich trudności w naszym życiu leży poza nami, co pozwala na narastanie powtarzających się cykli negatywnych zachowań. To właśnie te wzorce są często określane jako „karmiczne”, ponieważ ich pochodzenie jest głęboko zakorzenione w starych doświadczeniach, które chociaż nie są już świadome, nadal kierują naszym życiem. Wszystko, czego potrzebujemy, aby zmienić te wzorce i uwolnić „karmę”, to po prostu świadomość i transformacja podstawowych przekonań, aby można było dokonać nowych wyborów.

Składniki:

Napar energetyczny z: Rhinanthus minor.

brandy organiczna, woda (alkohol 23%).

Nie zalecamy podawania Esencji Karmicznych dzieciom poniżej 12 roku życia.

Porady dotyczące przechowywania - produkty wpływające na wibracje organizmu najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje