Herbata na 3 czakrę Splotu Słonecznego Manipura (Sanctify: imbir koper włoski i cynamon) 16 torebek Shoti Maa

1457
Shoti Maa
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

18,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Pomaga w realizacji planów, daje siłę i moc do działania. Aby być w tu i teraz, wyeliminuj czynniki rozpraszające. Imbir, egzotyczny cynamon i łagodny koper włoski łączą się w delikatnie kołyszącą całość.

Więcej szczegółów

Potrzebujemy silnego połączenia z naszym centrum. Nasza wewnętrzna siła jest reprezentowana przez trzecią czakrę. Pomaga nam być skoncentrowanym i podejmować właściwe decyzje życiowe. Podążaj za smakiem do centrum swojej mocy!

Według literatury zioła wchodzące w skład tej mieszanki mogą pomóc w uwolnieniu od blokad trzeciej czakry – znajdującej się w pępku, w okolicach splotu słonecznego.

Czakra ta stanowi energetyczne centrum organizmu, stąd czerpiemy siłę i energię do działania. Pozwala ona na tworzenie osobistych wizji związanych z naszym przyszłym życiem. Pomaga określić to, co chcemy osiągnąć i daje siłę oraz determinację pozwalającą dotrzeć do celu.

Siła trzeciej czakry pozwala na planowanie i osiąganie. Równowaga w niej cechuje ludzi odważnych, wizjonerów, tych, którzy marzenia potrafią przekuć w działanie. Przez nią pobierana jest energia z kosmosu będąca siłą napędową do pracy i realizacji planów.

Osoby z zaburzeniami pracy w tej czakrze często miewają dobre pomysły lecz trudno im je realizować, są świetne w teorii i tworzeniu planów, lecz z ich zamiarów nie powstaje nic rzeczywistego. Poza tym trzecia czakra sprzyja poczuciu sprawowania kontroli nad własnym życiem oraz wprowadzaniu zmian na lepsze, determinuje także panowanie nad złością.

Składniki: imbir * (35%), koper włoski * (25%), cynamon * (10%), łuski kakaowe *, anyż *, kardamon *, korzeń kurkumy *, czarny pieprz *, goździki *.
* składniki pochodzenia organicznego 
 
Zawartość:
16 torebek z herbatą waga 38,4 g (16 x 2,4 g)