Herbata na 4 Czakrę Serca Miłosna Herbata Harmonizująca 16 torebek Shoti Maa

823
Shoti Maa
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

14,78 zł

Dodaj do listy życzeń

Harmonizuje Czakrę Serca, odpowiedzialną między innymi za miłość własną i do otaczającego świata oraz związki rodzinne i partnerskie.

Więcej szczegółów

Miłosna Herbata Harmonizująca Shoti Maa Tea recenzja tutaj
 
4. czakra Emotional & Comfort
 
Każda z siedmiu odmian herbaty Shoti Maa dla czakr jest skomponowana tak, aby zaspokoić Twoje zmysły na różne sposoby i koresponduje z jedną z siedmiu czakr. Użycie mieszanki tradycyjnych ziół i specjalnych przypraw, w oparciu o nauki Jogi i Ajurwedy, ma wpłynąć pozytywnie na zdolność do medytacji oraz poprawić samopoczucie. A największa zaleta tych wyjątkowych kompozycji: Herbaty Shoti Maa są po prostu pyszne!
 
W składzie tej cudownej kompozycji znaleźć można między innymi zieloną herbatę Bancha, cynamon, anyż, bergamotkę, pomarańczę, ekstrakt z czarnego bzu, kardamon, kwiat lipy, imbir, goździki i czarny pieprz.
 
Według wiedzy ajurwedyjskiej herbata ta ma pomóc w osiagnięciu harmonii w czakrze serca.
 
Czakry są to energetyczne ośrodki znajdujące się w określonych miejscach na ciele człowieka a właściwie na jego ciele energetycznym a nie fizycznym. Kontrolują one i energetyzują najważniejsze części widzialnego ciała ludzkiego a kiedy nie pracują prawidłowo - energia nie jest dostarczana do określonych organów ciała, co może skutkować ich gorszym fukcjonowaniem.
Mówi się, że wiele dolegliwości w pewnym stopniu wynika ze złego funkcjonowania czakr. Głównych czakr jest jedenaście (wg innych źródeł siedem).
 
Czwarta czakra - serca położona jest w centralnej części klatki piersiowej a jej niedomagania, według medycyny naturalnej, wpływają na zaburzenia rytmu serca i układu krążenia.
 
Kiedy czakra ta funkcjonuje prawidłowo wyczuwalny jest regularny i silny puls, serce jest zdrowe, pamięć działa bez zarzutu a każda noc przynosi głęboki, spokojny sen. Dana osoba odczuwa wewnętrzny spokój i harmonię ze światem zewnętrznym, umie logicznie myśleć, łatwo nawiązuje kontakty i rozwiązuje wszelkie nieporozumienia, jest radosna i chętna do współdziałanie z innymi ludźmi.
 
 
Rówowaga w czakrze serca pozwala na pełne bezwarunkowej miłości podejście do otaczającego świata przy jednoczesnej miłości do siebie samego - cechuje ją umiejętność wyznaczania granic w związkach, nie poddawanie się negatywym czy destrukcyjnym wpływom, troskę o innych oraz świadome kształtowanie swego życia tu i teraz.
 
 
Składniki:
Green tea bancha* (65%), cinnamon* (10%), anise* (5%), barley malt*, bergamot orange extract, elderflower*, cardamon*, linder flowers*, ginger*, cinnamon extract*, black pepper*, cloves*

*składniki organiczne pochodzące z upraw ekologicznych