Herbata na 4 Czakrę Serca Miłosna Herbata Harmonizująca 16 torebek Shoti Maa

823
Shoti Maa
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

16,73 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Harmonizuje Czakrę Serca, odpowiedzialną między innymi za miłość własną i do otaczającego świata oraz związki rodzinne i partnerskie.

Więcej szczegółów

Miłosna Herbata Harmonizująca Shoti Maa Tea recenzja tutaj
 
4. czakra Emotional & Comfort
 
Każda z siedmiu odmian herbaty Shoti Maa dla czakr jest skomponowana tak, aby zaspokoić Twoje zmysły na różne sposoby i koresponduje z jedną z siedmiu czakr. Użycie mieszanki tradycyjnych ziół i specjalnych przypraw, w oparciu o nauki Jogi i Ajurwedy, ma wpłynąć pozytywnie na zdolność do medytacji oraz poprawić samopoczucie. A największa zaleta tych wyjątkowych kompozycji: Herbaty Shoti Maa są po prostu pyszne!
 
W składzie tej cudownej kompozycji znaleźć można między innymi zieloną herbatę Bancha, cynamon, anyż, bergamotkę, pomarańczę, ekstrakt z czarnego bzu, kardamon, kwiat lipy, imbir, goździki i czarny pieprz.
 
Według wiedzy ajurwedyjskiej herbata ta ma pomóc w osiagnięciu harmonii w czakrze serca.
 
Czakry są to energetyczne ośrodki znajdujące się w określonych miejscach na ciele człowieka a właściwie na jego ciele energetycznym a nie fizycznym. Kontrolują one i energetyzują najważniejsze części widzialnego ciała ludzkiego a kiedy nie pracują prawidłowo - energia nie jest dostarczana do określonych organów ciała, co może skutkować ich gorszym fukcjonowaniem.
Mówi się, że wiele dolegliwości w pewnym stopniu wynika ze złego funkcjonowania czakr. Głównych czakr jest jedenaście (wg innych źródeł siedem).
 
Czwarta czakra - serca położona jest w centralnej części klatki piersiowej a jej niedomagania, według medycyny naturalnej, wpływają na zaburzenia rytmu serca i układu krążenia.
 
Kiedy czakra ta funkcjonuje prawidłowo wyczuwalny jest regularny i silny puls, serce jest zdrowe, pamięć działa bez zarzutu a każda noc przynosi głęboki, spokojny sen. Dana osoba odczuwa wewnętrzny spokój i harmonię ze światem zewnętrznym, umie logicznie myśleć, łatwo nawiązuje kontakty i rozwiązuje wszelkie nieporozumienia, jest radosna i chętna do współdziałanie z innymi ludźmi.
 
 
Rówowaga w czakrze serca pozwala na pełne bezwarunkowej miłości podejście do otaczającego świata przy jednoczesnej miłości do siebie samego - cechuje ją umiejętność wyznaczania granic w związkach, nie poddawanie się negatywym czy destrukcyjnym wpływom, troskę o innych oraz świadome kształtowanie swego życia tu i teraz.
 
 
Składniki:
Green tea bancha* (65%), cinnamon* (10%), anise* (5%), barley malt*, bergamot orange extract, elderflower*, cardamon*, linder flowers*, ginger*, cinnamon extract*, black pepper*, cloves*

*składniki organiczne pochodzące z upraw ekologicznych