Herbata Emotional Detox (Clarity) (element wody: słodki hibiskus i mięta) 16 torebek Shoti Maa

824
Shoti Maa
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

14,22 zł

Cena bezpośrednio przed obniżką: 16,73 zł -15%

Promocja ważna do: 2024-07-21
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,73 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Wyzwala spod nadmiernego wpływu emocji i uczuć, pomaga zachować równowagę i dystans.

Więcej szczegółów

Herbata Emocjonalny Detoks Shoti Maa Tee recenzja tutaj

 

Według starożytnej wiedzy pięć elementów takich jak: ziemia, woda, ogień, powietrze i eter są podstawą życia na ziemi. Każda istota żyjąca zawiera w sobie te pięć pierwiastków i kiedy są one w równowadze, nasze życie może być harmonijne. Pięć Herbat Shoti Maa Elementy zostało utworzonych na podstawie starożytnej wiedzy byśmy mogli cieszyć się wyborną  filiżankę herbaty Shoti Maa i doświadczyć efektów równoważenia pięciu elementów. 

A największa zaleta tych wyjątkowych propozycji: Herbaty Shoti Maa są po prostu pyszne!

W składzie tej cudownej kompozycji znaleźć można hibiskus, lukrecję, miętę pieprzową, bazylię, liść jeżyny, imbir, pokrzywę, czarny pieprz, kardamon, cynamon i goździki.

Czy zawsze potrafimy oprzeć się pokusie? Czy nadmiernie odczuwamy niektóre pragnienia, co potrafi obrócić się przeciwko nam samym? Emocje są w życiu potrzebne, ale bywają często złym doradcą i przesłaniają rzeczywistość. To kwestia zachowania równowagi. Pomóc może w tym świeża herbata Emocjonalny Detoks Maa Tea Shoti, która ustabilizuje uczucia i pozwoli spojrzeć na nie z dystansem.

Składniki:
Hibiscus* (33%), liquorice* (24%), peppermint* (14%), basil*, blackberry leaf*, ginger*, nettle*, black pepper*, cardamom*, cinnamon*, cloves*.
* = 100 % organic.