Sól do kąpieli z Morza Martwego 180 g Najel

Nowy Sól do kąpieli z Morza Martwego 180 g Najel Zobacz większe
8583
Najel
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

23,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

W 100% naturalna sól z Morza Martwego NAJEL jest uzyskiwana przez naturalne odparowanie wody z Morza Martwego i nie jest poddawana żadnej obróbce chemicznej. Dzięki temu zachowuje wszystkie swoje właściwości. Po zebraniu z brzegów Morza Martwego, jeszcze wilgotna sól jest suszona, a następnie przesiewana do odpowiedniej wielkości ziaren.

Sól z Morza Martwego jest naturalnym środkiem złuszczającym, pełnym minerałów, które nadają jej właściwości oczyszczające i regenerujące. Ten środek złuszczający eliminuje martwe komórki i głęboko oczyszcza, usuwając zanieczyszczenia z porów skóry. Sól z Morza Martwego głęboko oczyszcza i rewitalizuje skórę, pozostawiając promienną cerę!

Sól z Morza Martwego jest również znana ze swoich właściwości kojących i zdolności do łagodzenia stanów zapalnych i podrażnień skóry. W wysokim stężeniu, sól z Morza Martwego jest dobrze znana ze swojego wpływu na niektóre problemy skórne. Dzięki wysokiej zawartości megnezu i bromu (brom jest naturalnym środkiem uspokajającym, który zwalcza niepokój), sól z Morza Martwego koi skórę i przyczynia się do dobrego samopoczucia.

Sprzyja również nawilżeniu skóry.

Sól z Morza Martwego NAJEL stosuje się rozcieńczoną w gorącej wodzie do relaksującej kąpieli ciała lub stóp.

Zapakowana w naturalne satynowe opakowanie z PP z pokrywką i uszczelką.

Cosmos Natural certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Cosmos dostępnym na stronie http://cosmos.ecocert.com.

ZASTOSOWANIA

Używaj soli z Morza Martwego NAJEL rozcieńczonej w gorącej kąpieli. Oczyszcza pory skóry i eliminuje toksyny oraz martwe komórki. Do relaksującej kąpieli lub kąpieli stóp wymieszaj 3,5 uncji soli w gorącej wodzie z wanny. Spłucz po 15 minutach. Na koniec nawilż skórę olejkiem roślinnym, mleczkiem do ciała lub balsamem.

Dodaj kilka kropli olejków eterycznych do kąpieli, aby nadać jej zapach.

Aby wykonać złuszczającą kąpiel stóp, rozcieńcz 5,3 uncji soli w misce z gorącą wodą. Moczyć w niej stopy przez 15 minut. Osusz stopy, a następnie użyj pumeksu, aby usunąć zmiękczony martwy naskórek.

SKŁADNIKI: MARIS SAL (SÓL Z MORZA MARTWEGO).

W 100% pochodzenia naturalnego. Cosmos Natural certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Cosmos dostępnym na stronie http://cosmos.ecocert.com.

Wyprodukowano w Jordanii