BIO Ayus Rasayana Równowaga Hormonalna dla Kobiet 80 kapsułek Cosmoveda

4521
Cosmoveda
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

69,81 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Women Complex to suplement diety z ziołami i cynkiem dla dobrego samopoczucia i zdrowia kobiet. Codzienne stosowanie suplementu w postaci wygodnych kapsułek zapewnia kompleksową równowaga psycho-fizyczną począwszy od równowagi hormonalnej po prawidłowe trawienie i zachowanie silnej odporności.

Więcej szczegółów

Organic Ayus Rasayana to środek ajurwedyjskiej marki Cosmoveda, stanowiący starannie skomponowaną mieszankę sproszkowanych ziół, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków. Produkt jest dedykowany osobom, które chcą wzmocnić energię witalną i oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. 

Gorzkie substancje mają szczególny wpływ na oczyszczenie ciała, zwłaszcza wątroby i żółci. Ajurweda zaleca spożywanie substancji gorzkich w suplementach żywnościowych wraz z dużą ilością ciepłej wody. Poza tym należy stosować lekką dietę (szczególnie wieczorem), pomijać słodkie przekąski i dużo wypoczywać.


Rasayana - zatrzymaj młodość na dłużej!

Medycyna ajurwedyjska zna sprawdzone sposoby nie tylko na przeciwdziałanie czy zwalczanie stanów chorobowych. W Ajurwedzie zawierają się także teorie dotyczące podtrzymywania dobrego stanu zdrowia oraz wzmacniania organizmu - zajmuje się nimi dział nazywający się Rasayana. Terminem tym określa się nie tylko terapie zdrowotne, ale także naturalne składniki podnoszące energię witalną i wykazujące właściwości odmładzające.

Organic Ayus Rasayana to kompozycja ziół o działaniu oczyszczającym, odmładzającym oraz poprawiającym ogólne funkcjonowanie układu immunologicznego. Mieszanka stanowi kurację o ukierunkowanym działaniu przy jednoczesnym zbawiennym wpływie na nasz organizm, t.j. oczyszcza wątrobę, wzmacnia nerki i odkwasza cały organizm.

Jeśli nie jesteśmy w stanie w szybkim trybie życia zadbać o urozmaiconą dietę - szczególnie bogatą w alkalizujące właściwości produkty, ziołowe gotowe mieszanki przyjdą nam z pomocą.

***

Składniki: Proszek z korzenia dzikiego szparaga * Shatavari / Asparagus racemosus, liście Aloe Vera * Kumari / Aloe barbadensis, owoce Buzdyganku naziemnego* Gokshura / Tribulus terrestris i korzeń trawy orzechowej * Musta / Cyperus rotundus, Wyciąg z owoców Amla *, Wyciąg z liści Tulsi *, Ekstrakt z owoców Guava *, Wyciąg z owoców cytryny *, Hydroksypropylometyloceluloza **

* z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego

** kapsułka z roślinnej celulozy