Ashwagandha 60 tabletek 30g Maharishi Ayurveda

Ashwagandha 60 tabletek 30g Maharishi Ayurveda Zobacz większe
5426
Maharishi
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Ashwagandha jest ziołem o szerokim antystresowym działaniu, które pozwala na lepsze funkcjonowanie organizmu w warunkach codziennego stresu. 

Więcej szczegółów

Korzenie Ashwagandha zwane są także indyjskim żeńszeniem, są jednym z najbardziej znanych ziół stosowanych w Ajurwedzie. Wielu badaczy porównuje Ashwagandhę z chińskim żeńszeniem, ale najnowsze badania wskazują na wyższość Ashwagandhy. Lekarze ajurwedyjscy określają Ashwagandha stabilizatorem nastroju. Ashwagandha jest wyjątkowym ziołem o wspierającym antystresowym działaniu, pozwala na lepsze funkcjonowanie w warunkach codziennego stresu. 

Ashwagandha ma działanie pozwalające zaadoptować organizm do czynników stresowych i utrzymać homeostazę. Minimalizuje rozregulowanie organizmu, które może prowadzić do chorób niezależnie od wywołującej je przyczyny: ubogiej diety, braku snu, fizycznego czy psychicznego obciążenia, substancji toksycznych w otoczeniu. 
Jest szczególnie skuteczna w terapii chorób związanych ze stresem takich jak zapalenie stawów, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, ogólne wycieńczenie itp. 

Dawkowanie: 1 tabletka dwa razy dziennie.

Skład: Withania somnifera (Ashwagandha)*, skrobia z manioku*

* z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego