Ashwagandha 60 tabletek 30g Maharishi Ayurveda

5426
Maharishi
Nowy
Produkt dostępny

65,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Ashwagandha jest ziołem o szerokim antystresowym działaniu, które pozwala na lepsze funkcjonowanie organizmu w warunkach codziennego stresu. 

Więcej szczegółów

Korzenie Ashwagandha zwane są także indyjskim żeńszeniem, są jednym z najbardziej znanych ziół stosowanych w Ajurwedzie. Wielu badaczy porównuje Ashwagandhę z chińskim żeńszeniem, ale najnowsze badania wskazują na wyższość Ashwagandhy. Lekarze ajurwedyjscy określają Ashwagandha stabilizatorem nastroju. Ashwagandha jest wyjątkowym ziołem o wspierającym antystresowym działaniu, pozwala na lepsze funkcjonowanie w warunkach codziennego stresu. 

Ashwagandha ma działanie pozwalające zaadoptować organizm do czynników stresowych i utrzymać homeostazę. Minimalizuje rozregulowanie organizmu, które może prowadzić do chorób niezależnie od wywołującej je przyczyny: ubogiej diety, braku snu, fizycznego czy psychicznego obciążenia, substancji toksycznych w otoczeniu. 
Jest szczególnie skuteczna w terapii chorób związanych ze stresem takich jak zapalenie stawów, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, ogólne wycieńczenie itp. 

Dawkowanie: 1 tabletka dwa razy dziennie.

Skład: Withania somnifera (Ashwagandha)*, skrobia z manioku*

* z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego