Luksusowa Świeca w brązowym orientalnym szkle Harmonia Świeżość Morza Aqua & Żywica Oud (Pitta) 200 g Song of India

6773
Song of India
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Jej świeża, żywa nuta wniesie wyciszającą energię do Twojego ciała, umysłu i duszy.

Świeca z dodatkiem olejków zapachowych na bazie oleju kokosowego i wosku sojowego w eleganckim szklanym naczyniu z motywem orientalnym.

Więcej szczegółów

Oświetl drogę do wewnętrznej harmonii dzięki tej luksusowej świecy zapachowej z masłem kokosowym i woskiem sojowym.

Wyrafinowane i chłodzące nuty wody doskonale łączą się z nieodpartym ciepłym i kojącym zapachem olejku agarowego Assam. To obowiązkowa świeca dla doszy Pitta.

Dedykowane dosha Pitta. Kim jest Pitta? Logiczny i skupiony, zwykle średniej wysokości i muskularnej budowy. Może cierpieć na napady złości i mieć trudności z odprężeniem.

Ten zapach przeniesie Cię w jasny, piękny dzień nad morzem. Delikatna, zmysłowa, ale pełna wigoru i życia bryza morska sprawia, że poczujesz się pełen siły witalnej.

Magiczna moc płomienia w połączeniu z ciepłym, żywicznym aromatem olejku zapachowego z OUD/Drzewa Agarowego sprawi, że poczujesz się zrelaksowany. Aromatyczna niebiańska woń zapewni Ci spokój i dobre samopoczucie.

Świecę warto zapalić przed przybyciem gości. By cieszyć się wyjątkowym aromatem należy podpalić knot i zaczekać kilkanaście minut, aby świeca dobrze się rozpaliła i zaczęła oddawać niezwykły aromat.

  • nadaje pomieszczeniom piękny, świeży zapach,
  • tworzy przytulną atmosferę,
  • odświeża powietrze,
  • jest zamknięta w eleganckim, ozdobnym słoju.

ZASTOSOWANIE:

Podpalić świecę i zaczekać aż zacznie wypełniać pomieszczenie pięknym zapachem. Polecamy palić świecę tak długo, aby rozpuściła się na całej powierzchni od ścianek (zapobiegnie to nieestetycznemu tunelowaniu się świecy i pozwoli na wypalenie jej do samego końca). Po każdym paleniu podcinać knot tak, aby miał około 1cm. Nie pozostawiać świecy bez nadzoru.

Pochodzenie: Indie