Mydło w płynie Aleppo BIO 20% Olejku Laurowego 80% Oliwy z Oliwek Extra Virgin 500ml Olive & Moi

7780
Olive et Moi
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

36,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Mydło w płynie Aleppo z 100% organiczną oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia. Przeznaczone do mycia całego ciała, również twarzy, dłoni i a nawet włosów.

  • Certyfikat - Bio Cosmos Organic IONC
  • BIO 100% naturalne

Więcej szczegółów

Aleppo - Tradycyjne mydło rzemieślnicze

To mydło w płynie zawiera 80% organicznej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i 20% organicznego oleju laurowego.

Zostało wyprodukowane z największym szacunkiem dla tradycji mydła Aleppo. Technika zmydlania na zimno i zastosowana receptura zapewniają, że ten nowoczesny produkt ma całą swoją autentyczność.

Organiczny olejek laurowy, używany od tysiącleci ze względu na swoje właściwości oczyszczające i regenerujące, nadaje mydłu charakterystyczny zapach i zapewnia kojące mycie twarzy, ciała i rąk.

Prostota jego składu i jakość użytych olejków organicznych sprawiają, że jest to wyjątkowy produkt do codziennego użytku.

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Prostota jego składu oraz jakość użytej ekologicznej oliwy z oliwek sprawiają, że jest to wyjątkowy produkt do codziennego użytku. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Wyłączne użycie do jej produkcji oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia ogranicza tworzenie się piany podczas aplikacji.

To przyjazne dla środowiska mydło, wykorzystujące wyłącznie naturalne produkty, gwarantuje całą przyjemność doznań ekologicznego odświeżenia skóry.

Składniki:

woda, olea europaea (oliwa z oliwek), olejek z owoców Laurus Nobilis, wodorotlenek potasu.

Historia manufaktury mydła

Od ponad dziesięciu lat dzielimy się naszą pasją do mydła poprzez dystrybucję oryginalnych mydeł Aleppo. Zawsze staraliśmy się pozostać wierni naszym historycznym producentom i dokładać wszelkich starań, aby wesprzeć ich w trudnym okresie, z jakim się pokonują. W ten sposób, pomimo trudności, jakie to ze sobą niesie, oferujemy TYLKO mydła wyprodukowane w Aleppo.

Zastosowana organiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia sprawia, że ​​nasze mydła w płynie i mydła złuszczające nadają skórze wyjątkową miękkość i zapobiegają wysuszeniu skóry.