Bhumi Amalaki BIO Churna - proszek z liści 100 g Seyfrieds

Bhumi Amalaki BIO Churna 100 g Seyfrieds Zobacz większe
5444
Seyfrieds
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

43,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Bhumi Amalaki (nie mylić z Amalaki, czyli Amlą) zwany także Chanca Piedra, Bhumy Amalaki ”,„ Bhumiamalaki ”lub„ Tamalaki ”, nazwa botaniczna Phyllanthus niruri

Więcej szczegółów

Działanie na dosha: redukuje nadmiar Pitta

Skład: 100% Bhumiamalaki (Phyilanthus niruri)

Bhumi-Amalaki (zwany także Bhumy Amalaki "," Bhumiamalaki "lub" Tamalaki ", nazwa botaniczna Phyllanthus niruri) jest proszkiem Churna znanym z redukcji Pitta. Bhumi-Amalaki jest certyfikowany ekologicznie i najwyższej jakości. Jest tradycyjnie wytwarzany przy użyciu tylko proszku rosliny i częsci rośliny, tak jak opisano w starożytnych pismach i wytycznych ajurwedy.

Według starożytnych tekstów indyjskich przedstawiana jest jako przywracająca równowagę i niszcząca wszelkie negatywne, mający zły wpływ na zdrowie czynniki.

Działanie na dosha: redukuje nadmiar Pitta

Przygotowanie / użycie:


Wymieszaj około 5 g proszku (dwie czubate łyżeczki) w ciepłej wodzie i wypij

Pochodzenie:

Rolnictwo spoza UE (Indie)

Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła, chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.