Kadzidełka w patyczkach - Nag Champa Indian Rose, 15 g. Satya

Kadzidełka w patyczkach - Nag Champa Indian Rose, 15 g. Satya Zobacz większe
8304
Satya
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

6,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Róża - królowa kwiatów, jej zapach pobudza i dodaje pewności siebie. Zapach róży od dawna inspirował poetów i zakochanych. 

Przez wieki róża była używana do łagodzenia depresji i braku pewności siebie. Mówi się, że otwiera serce i inspiruje do miłości.

Więcej szczegółów

Kadzidło przyciągające ogólnie pojęty Dobrobyt i Harmonię. Zapach róż bardzo silny, by przyciągać dobre duchy, miłość i przyjaźń.

Zapach róży uwalnia zablokowane energie odnawiając witalność.

W paczce znajduje się ok.15 patyczków

Waga netto: 15g

-------------------------------------------------------------------------------

Jej zapach jest pocieszający i wspierający w trudnych chwilach, jest także afrodyzjakiem. Kadzidło używane jest głównie w rytuałach romansowych. Sprzyja powrotom uczuć. Jest również używane do ochrony i wzmacniania romansów i przyjaźni.

Po prostu zapal kadzidełko Satya i poczekaj, aż Twój dom zmieni się dzięki tym jasnym i energetyzującym aromatom. Kadzidełka Satya są ręcznie zwijane w Indiach przy użyciu czystych ekstraktów i najlepszych olejków zapachowych. Niech ten aromat wypełni Twój dom i stworzy wspaniałą atmosferę.

Używanie kadzidełek jest łatwe, wystarczy podpalić końcówkę i poczekać, aż się zaświeci i zdmuchnąć płomień machając ręką. Następnie umieść go w kadzidełku i ciesz się wspaniałym zapachem, który się wytwarza.

Kadzidełka Satya są wytwarzane z najwyższej jakości składników, a każdy patyczek jest ręcznie zwijany w Indiach przy użyciu rzemieślniczych metod przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Zapalone kadzidełko Satya pali się przez około 30 - 45 minut. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy użycie uchwytu na kadzidełka.

...............................................................................

Satya Original Incense Sticks to najbardziej znana i najczęściej importowana marka kadzideł. Są to oryginalne, holograficzne, zapieczętowane kadzidełka Satya. To słynne kadzidło jest ręcznie zwijane przy użyciu takich składników jak węgiel drzewny z łupin orzecha kokosowego, drzewo sandałowe i proszek jigat, proszek loban, halmaddi, guma styraks, perfumy i naturalne kleje.

Shrinivas Sugandhalaya jest twórcą światowej sławy Satya Sai Baba Nag Champa. Z błogosławieństwami boskiego Shri. Satya Sai Baba, późny Shri K.N. Satyam Setty rozpoczął skromnie produkcję kadzidełek w 1964 roku w małej fabryce. Fabryka została nazwana Shrinivas Sudghandalaya.

Dla wielu ludzi, gdy myślą o kadzidle, jest to pierwsze kadzidło, o którym należy pomyśleć. Oferujemy szeroką gamę ich najpopularniejszych zapachów, w tym Nag Champa, Super Hit, Satya Natural i wiele innych.

Wszystkie te kadzidła to ręcznie robione kadzidełka na bazie Masali. Dziś Shrinivas Sugandhlaya jest największym producentem kadzideł na świecie i nadal jest firmą rodzinną w duchu wielkiego Sai Baby. Firma zatrudnia wielu pracowników oraz zapewnia edukację i mieszkanie.

Firma Bangelore znana jest z zaangażowania na rzecz swoich pracowników. Poza tym robią najlepsze kadzidełka na sprzedaż, z których wszystkie spełniają również wymagania surowej Europy i USA.