Ajurwedyjski olej do masażu Jathyadi KERAM Thailam 200 ml Nimi Ayurveda

Ajurwedyjski olej do masażu Jathyadi KERAM Thailam 200 ml Nimi Ayurveda Zobacz większe
7272
Nimi
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

130,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Jathyadi Keram Thailam to tradycyjny ajurwedyjski olejek do masażu ciała i głowy na bazie oleju kokosowego, ziół i wodnych ekstraktów ziołowych. 

Posiada właściwości redukujące dosha pitta.

Więcej szczegółów

Oryginalna receptura ajurwedyjska została przekazana w starożytnym tekście Sahasrayogam - Nimi Ayurveda Jathyadi Thailam jest nadal tradycyjnie wytwarzana zgodnie z tym przepisem.

Jathyadi Keram od Nimi Ayurveda to olejek do masażu i pielęgnacji, który okazał się skuteczny w pielęgnacji skóry, przy mniejszych ranach, a także przy zanieczyszczeniach i innych zaburzeniach równowagi skóry.

Składniki: (INCI):

Cocos Nucifera Oil, Curcuma Longa Rhizome, Achyranthes Aspera Leaf, Aerva Lanata Root, Azadirachta Indica Leaf, Calycopteris Floribunda Leaf, Cynodon Dactylon, Erythrina Vareigata , Cera Alba, Siarczan Miedzi, Kora Łodygi Coscinium Fenestratum, Owoc Glycyrrhiza Glabra, Kłącze Hemidesmus Indicus, Korzeń Picrorhiza Kurroa, Nasiona Pongamia Pinnata, Korzeń Rubia Cordifolia, Owoc Terminalia Chebula.

Pochodzenie: Indie

Producent:
Nimi Ayurveda Herbal
Nagpur 440028, MS, Indie

Wskazówki stosowania:

Uwaga! Tylko do użytku zewnętrznego.

Ostrzeżenie: nie stosować w okolicach oczu!

Olejek do masażu nie zawiera emulgatorów i dlatego może twardnieć w niższych temperaturach. Dla łatwiejszego użycia, ostrożnie podgrzej olej do 36-40°C w ciepłej parze wodnej. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelką.

Jathyadi Thailam można stosować na całe ciało, ale nadaje się również do masażu głowy. Po masażu pozwól olejkowi wchłonąć się w skórę przez co najmniej 30 minut lub lepiej pozostaw na noc, zanim weźmiesz kąpiel lub prysznic.

Zawartość 200 ml