Olejek perfumowany na 7 czakrę CROWN 8 ml Song of India

Olejek perfumowany na 7 czakrę CROWN 8 ml Song of India Zobacz większe
2728
Song of India
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

28,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Czysta istota, zrozumienie, świadomość.

Więcej szczegółów

Perfumy w roll-onie CROWN na 7 czakrę

 Olejek ma wyraźny, lekko słodki zapach ze świeżą nutą - równoważy 7 czakrę.

Czakra Korony wpływa na nasze głębsze zrozumienie siebie poza fizyczne jestestwo. Odblokowana 7 czakra może stać się otworem dla przyjęcia boskiej woli, świętego światła i siły życiowej z wszechświata.

Tutaj człowiek łączy się z wszechświatem. Całość osobowości, w połączeniu z innymi czakrami, oferuje spotaknie z  boskimi siłami wszechświata. Jednostka doświadcza wiedzy poza słowami i intelektem. Nawiązuje relacje z kosmiczą energą i czystą świadomością.

Sanskrycka nazwa 7 czakry to Sahasrara

Umiejscowienie: czubek głowy

Odpowiada za: świadomość

Odpowiednik na płaszczyźnie fizycznej: entralny układ nerwowy, kora mózgowa

Dysfunkcje: depresja, poczucie wyobcowania i zamętu, nuda, apatia, pomieszanie, brak zdolności uczenia się, choroby fizyczne i psychiczne związane z szyszynką i mózgiem.

Olejki eteryczne równoważące czakrę: drewno cedrowe, elemi, kadzidło, galbanum, gurjum, kocanka, jaśmin, lawenda, mirra, neroli, róża, palisander, sandał, Nard, wetiwer

Barwa: fioletowy lub biały

Żywioł: myśl

Zmysł: zrozumienie

Pojemość olejku: 8ml

Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Wyważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: