Bransoletka zapachowa PALO SANTO z ametystem - na elastycznej gumce, koraliki 8mm

Bransoletka zapachowa PALO SANTO z ametystem - na elastycznej gumce, koraliki 8mm Zobacz większe
7363
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Elastyczna bransoletka z peruwiańskimi koralikami Palo Santo (±8 mm) zbieranymi w sposób zrównoważony i naturalny oraz przeplatana koralikami z ametystu.

Więcej szczegółów

Ametyst to fioletowy kryształ kwarcu.

Odcienie fioletu wahają się od jasnej lawendy do głębokiego fioletu. Kryształy ametystu mają dla nich duchową jakość i mogą być używane do pomocy osobom w osiągnięciu wyższych poziomów świadomości.

Mogą służyć jako pomost między częstotliwościami fizycznymi i eterycznymi, tworząc otwarcie na oświecenie.

Cechy Palo Santo

Rdzenni mieszkańcy Andów od wieków używali Palo Santo do odpędzania negatywnej energii. Kiedy to święte drewno zostaje spalone, negatywna energia zostaje oczyszczona, przywracany jest spokój i harmonia oraz wzmacniane jest połączenie z matką Ziemią. Zgodnie z tradycją, Palo Santo ma naturalne działanie przeciwbólowe, łagodzące stres i relaksujące.

Palo Santo ma przyjemny orzeźwiający i podnoszący na duchu zapach. Aromat Palo Santo może pomóc rozjaśnić twoją aurę i/lub promować pozytywne uczucia i radość.

Produkty Palo Santo z certyfikatem SERFOR

Ten Palo Santo pochodzi z lasów zarządzanych, autoryzowanych i certyfikowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Nawadniania (SERFOR) Peru.

Wykorzystywane są wyłącznie drzewa i gałęzie Palo Santo, które naturalnie opadły i pozostały na ziemi przez co najmniej 3 do 4 lat. Ten sposób zbioru nie szkodzi przyrodzie i używa się tylko drewna o bogatym aromacie.


Rozmiar cm±0,8
Rozmiar cm±6,5