Komplet żeliwny japoński czajniczek Tetsubin 1.2L, 2 szklanki i podgrzewacz

8502
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

340,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Żeliwne emaliowane czajniki Tetsukyusu w stylu japońskim. Żeliwne czajniczki Tetsukyusu są tradycyjnie preferowane ze względu na elegancki wygląd, serdeczność i zdolność zatrzymywania ciepła przez długi czas. 

Więcej szczegółów

Japońska ceremonia parzenia herbaty

Japończycy i Chińczycy od wieków używają żeliwnych czajników do parzenia najlepszych herbat i dodawania artystycznej elegancji swojemu domowi. Ceremonia herbaty to chwila spokoju i relaksu podczas naszego zabieganego życia. Uzupełnij swoją ceremonię parzenia herbaty japońskimi filiżankami żeliwnymi Tetsubin, podgrzewaczem do czajnika, płytą ochronną i uchwytem na pokrywkę.

Czajniczek zawiera filtr ze stali nierdzewnej z mikrosiatką do herbat sypkich. 

Uchwyt czajnika Tetsukyusu ma sizalową linkę, która pomaga chronić przed ciepłem i zapewnia lepszy chwyt.

Ciepło jest równomiernie rozprowadzane w żeliwnym podgrzewaczu, aby lepiej wydobyć smak herbaty. Dzięki temu dłużej utrzymuje ciepło.

Czajniki Tetsukyusu mogą poprawić jakość wody, uczynić ją bardziej miękką i słodszą, co może również pomóc Twojej herbacie w uzyskaniu charakterystycznego, wykwintnego smaku. W pełni emaliowana wyściółka pomaga zachować oryginalny smak herbaty i pozwala na łatwą pielęgnację. Zapewniamy, że jest bezpieczny i zdrowy, bez żadnych dodatków chemicznych ani ołowiu.

Japończycy i Chińczycy od wieków używają żeliwnych czajników do parzenia najlepszych herbat i dodawania artystycznej elegancji swoim gospodarstwom domowym. Ceremonia parzenia herbaty to chwila wyciszenia i relaksu w naszym zabieganym życiu.

Radzimy uzupełnić ceremonię parzenia herbatą zestawem żeliwnych filiżanek w stylu japońskim i dopasowanym żeliwnym dzbankiem do herbaty, aby herbata była ciepła jeszcze dłużej. Jeśli nie używasz podgrzewacza do czajnika, użyj przeznaczonej do tego żeliwnej podstawki pod czajniczek, aby zabezpieczyć powierzchnię pod nim.

Przytrzymaj pokrywkę podczas nalewania herbaty lub zdejmij ją na chwilę. Lub użyj uchwytu na pokrywkę dzbanka do herbaty, aby utrzymać pokrywkę na miejscu podczas nalewania herbaty.


Ostrożność:
Nigdy nie stawiaj tego czajnika na żadnym źródle ciepła, aby zagotować w nim wodę. Używaj tylko na podgrzewaczu do herbaty, aby herbata była gorąca.

Nie zostawiaj podgrzewacza do gorącej herbaty z pustym dzbankiem.
Nie pozostawiaj płonącego podgrzewacza do herbaty bez nadzoru.
Po użyciu wypłucz gorący lub ciepły czajniczek ciepłą wodą, zimna woda może spowodować pęknięcia szkliwa.
Dobrze osusz garnek wewnątrz i na zewnątrz.


Materiał Żelazo
Zawartość 1200ml
Kolor Czarny

Nie zostawiaj rozgrzanego podgrzewacza do herbaty bez nadzoru.