Naturalne kadzidło do spalania żywica Cyperus puszka 25g Song of India

Naturalne kadzidło do spalania żywica Cyperus, puszka 25g. Song of India Zobacz większe
7760
Song of India
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

11,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Kadzidło w suszu Cyperus (Cyperus scariosus) - Mustaka, Nagarmotha

Więcej szczegółów

Indyjskie kadzidło w suszu Nagarmotha (Cyperus scariosus). Cypriol / Nagarmotha ma trwały, drzewno-ziemisty zapach z korzenną nutą.

Naturalne kadzidło służy do umieszczania na tabletkach/ węgielkach trybularzowych lub do opalania w kadzielnicy z sitkiem.

Cyperus to charakterystyczny drzewny i ziemisty profil zapachowy z nutą skóry, lekko dymny i ambrowy.


Zapach: drzewno-ziemisty zapach z pikantną nutą


Cypriol/Cyperus jest rośliną zieloną o morfologii podobnej do roślin papirusu - obie rośliny należą do rodzaju Cyperus. Wyprostowane, kanciaste łodygi mają krótkie, smukłe, jaskrawozielone liście. Aromatyczne kłącza tworzą gęsty system korzeniowy. Rośliny rosną w korytach rzek w indyjskim stanie Madhya Pradesh.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Kadzidło pakowane w cynową puszkę.

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* * zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy