Kadzidło Grube patyczki Palo Santo & Smocza Krew Dragon's Blood Native Soul 15g Green Tree

Kadzidło Grube patyczki Palo Santo &  Dragon's Blood Native Soul 15g Green Tree Zobacz większe
8368
Green Tree
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

7,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Kadzidło ręcznie rolowane w grube patyczki do smużenia.

Więcej szczegółów

Kadzidełka są 100% naturalne, ręcznie zwijane, wykonane z egzotycznych mieszanek ziół, gum, żywic, drewna i olejków. 

  • Krew smoka Dragonblood (Daemonorops Draco) to naturalna żywica roślinna.

Smocza krew jest bardzo starym zapachem kadzidła, podstawą jest żywica i drewno, a także ogromna złożoność ziół i kwiatów, które doskonale się łączą. Wiadomo, że już ponad 5000 lat temu używano tego zapachu. Również w Chinach jest to najpopularniejsze kadzidło zapachowe, podejrzewa się, że Chińczycy eksportowali ten zapach do Indii.

Smocze drzewo palmowe rośnie na bagnach Azji, Afryki i Australii.

Żywicy tej przypisuje się magiczne moce, a jej najważniejszą cechą jest ochrona i oferowanie. Kadzidło na ofiary ołtarzowe i rytuały, chroniące i ożywiające dla wytrwałości. Zmieszany z drzewem sandałowym, cedrem lub labdanum zamienia go w silną mieszankę dla zmysłów.

  • Palo Santo to dzikie drzewo występujące w amazońskim lesie deszczowym. Jest używane przez szamanów do leczenia ciała, duszy, a także do oczyszczania przestrzeni. Kojący balsamiczny zapach Palo Santo zapewnia doskonałe warunki do medytacji.

O marce kadzideł Green Tree

Wyprodukowane w Bangelore, które nadal jest w całości wykonane ręcznie. Zaczynał jako produkt rodzinny, ale od tego czasu rozrósł się, zapewniając pracę niektórym lokalnym rodzinom w slumsach Bangalore. To kadzidło jest całkowicie wolne od pracy dzieci i składa się z wielu pysznych zapachów, a ponadto wszystko jest zapakowane w bardzo ładne ekspozytory sprzedażowe.