Bhumi Amalaki - Chanca Piedra w proszku BIO Churna 100 g Nimi

Bhumi Amalaki - Chanca Piedra w proszku BIO Churna 100 g Nimi Zobacz większe
5630
Nimi
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Bhumi Amalaki (nie mylić z Amalaki, czyli Amlą) zwany także Chanca Piedra, Bhumy Amalaki ”,„ Bhumiamalaki ”lub„ Tamalaki ”, nazwa botaniczna Phyllanthus niruri

Więcej szczegółów

Bhumi-Amalaki (zwany także Bhumy Amalaki "," Bhumiamalaki "lub" Tamalaki ", nazwa botaniczna Phyllanthus niruri) jest proszkiem Churna znanym z redukcji Pitta. Bhumi-Amalaki jest certyfikowany ekologicznie i najwyższej jakości. Jest tradycyjnie wytwarzany przy użyciu tylko proszku rosliny i częsci rośliny, tak jak opisano w starożytnych pismach i wytycznych ajurwedy.

Według starożytnych tekstów indyjskich przedstawiana jest jako przywracająca równowagę i niszcząca wszelkie negatywne, mający zły wpływ na zdrowie czynniki.

Działanie na dosha: redukuje nadmiar Pitta

  • chroni wątrobę
  • wspomaga redukcję i eliminację kamieni nerkowych
  • wspomaga odporność podczas chemioterapii;
  • zmniejsza infekcje układu moczowego;
  • polecany na bolesne miesiączki.

Przygotowanie / użycie:


Wymieszaj około 5 g proszku (dwie czubate łyżeczki) w ciepłej wodzie i wypij

Pochodzenie:

Rolnictwo spoza UE (Indie)

Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła, chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.