Spray zapachowy w szklanej butelce Desi Gulab Rose 12 ml Organic Goodness

7686
Song of India
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

18,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Przygotowany z naturalnych olejków eterycznych tradycyjnymi indyjskimi metodami.

Desi Gulab Rose to aromatyczny zapach różany, który charakteryzuje się kwiatową, słodką i intensywną nutą. Zapach ten jest naturalny, pochodzi z prawdziwych płatków róż i został otrzymany w procesie destylacji parowej.

Więcej szczegółów

Desi Gulab Rose to jeden z wielu wspaniałych zapachów, jakie oferuje marka Song of India w swojej kolekcji organicznych spray'ów zapachowych.

Organic Goodness Spray Desi Gulab Rose to naturalny spray zapachowy marki Song of India, który znajduje się w szklanej butelce. Został stworzony z naturalnych składników i ma wspaniały aromat róży, który może być używany jako środek do odświeżania powietrza w pomieszczeniach, samochodach, garderobach i innych miejscach.

Produkt ten jest w 100% wegański i nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. 

Jeśli szukasz naturalnego i przyjemnego zapachu do odświeżenia swojego domu lub biura, to Organic Goodness Spray Desi Gulab Rose może być dobrym wyborem.

Song of India - to ręcznie robione produkty w Indiach, przyjazne dla środowiska, nietoksyczne, nie wykorzystuje się pracy dzieci ani produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Zakup pomaga wesprzeć ponad 10 000 rodzin w Indiach. Pomaga również wspierać dzieci, które są bardzo biedne i straciły jednego lub oboje rodziców, zapewniając edukację szkolną. Środki ze sprzedaży tego sprayu pomagają opłacić czesne, transport, mundurki, artykuły papiernicze, dodatkowe czesne w razie potrzeby, opiekę medyczną i wszelkie inne rzeczy potrzebne do tego, aby te dzieci mogły prosperować w ich indywidualnych wizjach.