Esencja - Odpuszczanie (Letting Go), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs

Esencja - Lefting Go (Lefting Go), Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs Zobacz większe
8023
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wskazania - Ból emocjonalny spowodowany separacją, rozwodem lub żałobą. Zbytnie przywiązanie emocjonalnie. Dla osób lgnących usilnie do starych związków, by za wszelką cenę szukać miłości.

Więcej szczegółów

Jeden z najczęstszych wzorców ze wszystkich pochodzi z przekonania opartego na niezrozumieniu naszego związku z miłością. Istnieje ogólne błędne przekonanie, że miłość jest emocją generowaną przez kogoś lub coś poza nami, a nie wrodzoną częścią naszej istoty.

Jest to bardzo głęboko zakorzeniony wzorzec utrzymywany przez wiele przeszłych doświadczeń separacji, żalu, strachu i straty. Na poziomie osobowości prowadzi to do niezdrowych przywiązań emocjonalnych do ludzi i sytuacji, często charakteryzujących się nadmiernym kontrolowaniem partnera i współzależnymi relacjami.

Prowadzi to do zbyt długiego trzymania się starych sytuacji, albo dlatego, że odpuszczanie jest zbyt bolesne emocjonalnie, albo dlatego, że nie chcemy zadawać bólu innym. Mieszanka Odpuszczanie pomoże delikatnie uwolnić stary emocjonalny ból, pozostawiając motywaję siły i determinację do większej zdolności do tworzenia prawdziwie kochających związków.


Energetyczny napar z: Krwawiącego Serca, Przytulia czepna (Galium aparine), Kukurydzy, Słonecznika, Chryzokolii, Tanzanitu.

organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.