Esencja Poczucie bezpieczeństwa i Wiara w życie Boska Esencja Harmonii 10 ml Crystal Herbs

Nowy 03	Feeling Safe, Belief Patterns Essence -- 10 ml Zobacz większe
8503
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Przekształca przekonanie, że „świat nie jest bezpiecznym miejscem”. 

Przeznaczona dla tych, którzy „nigdy nie czują się bezpiecznie”, a może mają nieuzasadnione poczucie zbliżającej się zagłady. Mogą również wystąpić trudności w radzeniu sobie ze zmianą lub brak zaufania do otaczającego świata.

Więcej szczegółów

Nieświadome przekonanie, że „świat nie jest bezpieczny” jest głęboko zakorzenionym i wyniszczającym wzorcem u wielu ludzi. Skutecznie blokuje naszą zdolność rozpoznawania naszego połączenia z uniwersalnym przepływem i przyczynia się do poczucia separacji i bezbronności.

Często to przekonanie ma swoje korzenie w doświadczeniach nagłej śmierci lub utraty w poprzednich wcieleniach, które pozostawiły nas z nieprzetworzonym strachem, szokiem i traumą, które teraz ograniczają naszą zdolność do poczucia bezpieczeństwa i pełnego zaufania blokując przepływ życia w tej inkarnacji.

Możesz uznać to za nieuzasadnione uczucie, że coś strasznego czai się „tuż za rogiem”.

Ta kombinacja esencji delikatnie pomoże uwolnić te stare wspomnienia, pozostawiając swobodę spojrzenia na życie z nowej perspektywy.

Jak używać Boskiej Esencji Harmonii:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Składniki:

Energetyczny napar z: Larimaru, Jeżyny, Malwy, Skarabeusza, Waryscytu, Kwarcu Niebieskiego.

brandy organiczna, woda (alkohol 23%).

Nie zalecamy podawania Esencji dzieciom poniżej 12 roku życia.

Porady dotyczące przechowywania - produkty wpływające na wibracje organizmu najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania.