Brak produktów
Szukaj
Naturalny dezodorant w balsamie o zapachu morskiej bryzy
Odkryj nową jakość ochrony – dezodorant w balsamie to innowacyjne podejście, które wyprzedza tradycyjne rozwiązania.
Stworzony na bazie białej glinki i organicznego masła shea, wzbogacony o sodę oczyszczoną, skutecznie pochłania nieprzyjemne zapachy, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości.
Kompaktowy słoiczek czyni go idealnym towarzyszem w podróży, a jego stała formuła nie tylko starcza na dłużej, ale także otula skórę delikatnym zapachem morskiej bryzy.
W 100% naturalny skład zadba o Twoją skórę, gwarantując delikatną i skuteczną pielęgnację przez cały dzień. Połączenie masła shea, kaolinu i sody oczyszczonej to recepta na niezawodną ochronę i komfort.
Jak stosować?
Nabierz niewielką ilość balsamu i wmasuj pod pachą – świeżość będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień!
Składniki INCI:
Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Sodium Bicarbonate, Kaolin, Tapioca Starch*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Parfum (Fragrance), Hydrogenated Olive Oil**, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Laurus Nobilis (Laurel) Fruit Oil*, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Geraniol, Limonene, Linalool
Tradycyjne indyjskie kadzidła MIRRA i FRANKINCENSE Song of India 20g
Szampon ANTI HAIR-FALL SHAMPOO z Cebulą i Bhringaraj (GREEN) 200ml SESA
Mydło Aleppo w kostce - 30% Olejku Laurowego ZERO WASTE - bez opakowania!...
Kadzidła w stożkach Palo Santo (Święte Drzewo Peru) stożki 12 szt. dhoop...
Pasta do zębów kompleksowa pielęgnacja z czarnuszką ORGANIC 100 ml Dabur
Biała szałwia kalifornijska kadzidło pęczek ok. 30g. rozmiar M
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem HAPPINESS...