Brak produktów
Szukaj
Kąpiel dla stóp lub dłoni - neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, odświeża.
Minerał w swej naturalnej postaci występujący szeroko w przyrodzie.
Nie blokuje on porów a więc pozwala skórze w naturalny sposób oddychać.
Ałun potasowy w proszku jest polecany do kąpieli stóp lub dłoni przy nadmiernej potliwości lub nieprzyjemnym zapachu w tych obszarach. zapewnia uczucie świeżości i czystości na cały dzień. Ma kolor biały i nie ma żadnego zapachu. Po użyciu nie pozostawia na skórze śladów.
Sposób użycia: 2 łyżki proszku rozpuścić w misce ciepłej wody i moczyć stopy prze około 10-15 minut. Nastęnie opłukać stopy chłodną wodą i bardzo dokładnie wytrzeć do sucha.
Proszek ałunu można również wsypać do obuwia, ponieważ eliminuje przykre zapachy. Pojemnik przechowywać w suchym i przewiewnym, chłodnym miejscu.
SKŁADNIKI: AŁUN POTASOWY.
Całość w 100% naturalnego pochodzenia. Cosmos Natural certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Cosmos dostępnym na http://cosmos.ecocert.com
Wyprodukowano we Francji
Środki ostrożności: wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę.
Mydło Aleppo w kostce - 5% Olejku Laurowego ZERO WASTE - bez opakowania!...
Pasta do zębów z Węglem Aktywnym CHARCOAL ORGANIC 100g Dabur
Ziołowa pasta do zębów z Basil/Tulasi (Święta Bazylia) ORGANIC 100ml Dabur
Pasta do zębów Kompletna Ochrona 150g (Complete Care) Himalaya
Olejek do włosów Sesa Ayurvedic Hair Oil 200ml receptura na wypadające włosy...
Ziołowa Pasta do Zębów Wybielająca z czystym Meswak 100ml Dabur