Bransoletka chwost z żółwiem z turkusem lawą i fasetowanymi koralikami Pochodzi z Ibizy

Bransoletka Ibiza z turkusem, lawą i fasetowanymi koralikami Zobacz większe
6863
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

115,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Piękny letni produkt.
Bransoletka Ibiza z turkusem, lawą i fasetowanymi koralikami. Piękny letni produkt i modny dodatek do innej biżuterii.

Więcej szczegółów

Wspaniałe przedmioty z Ibizy, można je zatem kupić na lokalnym targu hippisowskim, który odbywa się codziennie na Ibizie. Piękne bransoletki, torebki i breloczki są wykonane z doskonałym wyczuciem całkiem wesołych i jasnych kolorów, które wprowadzają w słoneczny nastrój.

Artyści tworzący te przedmioty są prawie w całości z kultury hippisowskiej, gdzie kolor i miał duży wpływ i nadal mają. Wszystkie użyte materiały są naturalne i odpowiedzialnie zabarwione. Często z naturalnymi barwnikami. Artykuły z Ibizy na słońce w Twoim nastroju i Twoim domu.

Ibiza (kataloński: Eivissa) to hiszpańska wyspa na Morzu Śródziemnym o powierzchni 575 km². Jest to jedna z Wysp Pityusic i stanowi część Balearów. Główne miejsca to Ibiza i Sant Antoni de Portmany. Ibiza jest najbardziej na zachód wysuniętą wyspą Balearów: Majorka i Minorka leżą na wschodzie, a mniejsza Formentera położona jest na południe od Ibizy.

Kultura hipisowska jest subkulturą wśród młodych ludzi w połowie lat sześćdziesiątych. Jako kultura młodzieżowa i kontrkultura ta subkultura jest popularna wśród nastolatków i nastolatków.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: