Bransoletka zapachowa PALO SANTO z różowym kwarce - na elastycznej gumce, koraliki 8mm

Bransoletka zapachowa PALO SANTO z różowym kwarce - na elastycznej gumce, koraliki 8mm Zobacz większe
7352
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

49,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Elastyczna bransoletka z peruwiańskimi koralikami Palo Santo (±8 mm) zbieranymi w sposób zrównoważony i naturalny oraz przeplatana koralikami z kwarcu różowego.

Więcej szczegółów

Kwarc różowy promuje delikatność i miłość oraz stymuluje pozytywne interakcje emocjonalne, jak kochać siebie (ponownie) i innych. Zmiękcza i otwiera serce.

Cechy Palo Santo

Rdzenni mieszkańcy Andów od wieków używali Palo Santo do odpędzania negatywnej energii. Kiedy to święte drewno zostaje spalone, negatywna energia zostaje oczyszczona, przywracany jest spokój i harmonia oraz wzmacniane jest połączenie z matką Ziemią. Zgodnie z tradycją, Palo Santo ma naturalne działanie przeciwbólowe, łagodzące stres i relaksujące.

Palo Santo ma przyjemny orzeźwiający i podnoszący na duchu zapach. Aromat Palo Santo może pomóc rozjaśnić twoją aurę i/lub promować pozytywne uczucia i radość.

Produkty Palo Santo z certyfikatem SERFOR

Ten Palo Santo pochodzi z lasów zarządzanych, autoryzowanych i certyfikowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Nawadniania (SERFOR) Peru.

Wykorzystywane są wyłącznie drzewa i gałęzie Palo Santo, które naturalnie opadły i pozostały na ziemi przez co najmniej 3 do 4 lat. Ten sposób zbioru nie szkodzi przyrodzie i używa się tylko drewna o bogatym aromacie.


Rozmiar cm±0,8
Rozmiar cm±6,5