Kadzidełka z Peru Palo Santo Wanchako 4 szt grubych patyczków w paczce

7145
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

17,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Rzemieślnicze kadzidło ekologiczne. Naturalnie relaksujące, łagodzą stres i
odpychają negatywne energie.

Więcej szczegółów

Kadzidełka Wanchako Palo Santo są wykonane w 100% z naturalnych, odpowiedzialnie pozyskiwanych Palo Santo o intensywnym, oczyszczającym zapachu. Można palić w muszli, sproszkować i spalić na węglu drzewnym lub palić jak zwykły kadzidełko, z odpowiednią kadzielnicą.

Palo Santo jest również znane jako Święte drewno lub Święte drewno. Zgodnie z tradycją już w starożytności szamani i uzdrowiciele znali lecznicze właściwości Palo Santo i mądrze wykorzystywali go do łagodzenia chorób takich jak grypa, alergie, bóle głowy i problemy z kośćmi. Rdzenne kultury wykorzystywały drewno w sposób rustykalny. Dziś kadzidełka Palo Santo są o wiele bardziej estetyczne, które po spaleniu wytwarzają dym, który oczyszcza i oczyszcza środowisko z zarazków, bakterii, złych duchów, złych wibracji i innych negatywnych sił.

Palo Santo jest powszechnie lubiany ze względu na swoje energetyczne i lecznicze właściwości. Jest to silne lekarstwo, które zostało spopularyzowane ze względu na swoją niebiańską obecność w utrzymywaniu energii w ziemi i czystości. Tworzy przyjemny orzeźwiający dym i zapewnia podnoszący na duchu zapach, który podnosi twoje wibracje w ramach przygotowań do medytacji, pozwalając na głębsze połączenie ze źródłem wszelkiego stworzenia.

Istotą Palo Santo jest kwas guayaheretico, odpowiedzialny za łagodzenie bólu. Działa to również na ludzki układ hormonalny, promując wydzielanie niektórych hormonów, takich jak dopamina i endorfiny, sprzyjając leczeniu depresji, uczucia porzucenia, stresu i lęków. 

Wachanko – produkty Palo Santo z certyfikatem SERFOR


Produkty Wachanko pochodzą z lasów zarządzanych, autoryzowanych i certyfikowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Nawadniania (SERFOR) Peru. Wykorzystywane są wyłącznie drzewa i gałęzie Palo Santo, które naturalnie opadły i pozostały na ziemi przez co najmniej 3 do 4 lat. Podczas tego sposobu zbioru nie wyrządza się przyrodzie żadnej szkody.

W październiku 2018 roku, zdając sobie sprawę ze swojej odpowiedzialności za użytkowanie drewna Palo Santo, Wachanko założyło swoją pierwszą szkółkę Palo Santo. Posadzili 1000 sadzonek Palo Santo, aby oddać naturze to, co jest już wykorzystywane.

  • Długość patyczków 5 cm
  • Naturalnie prasowane bez kleju i dodatków
  • Każdy kij pali się ± 25-30 min.
  • Certyfikat SERFOR
  • Opakowania bez plastiku

Składniki: Bursera graveolens (Palo Santo)

Wyprodukowano w: Peru.