Naturalne kadzidło do spalania żywica MIRRA Myrrh puszka 60g Song of India

Naturalne kadzidło do spalania Myrrh, puszka 60g. Song of India Zobacz większe
7764
Song of India
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

32,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Mirra to aromatyczna żywica o ciepłym i ziemistym zapachu. Można ją używać do perfumowania samochodu, garderoby, szafy, jako posypka zapachowa w celu uzyskania lekkiego zapachu lub do przypalenia na węglu drzewnym w celu uzyskania intensywnych doznań aromaterapeutycznych.

Więcej szczegółów

Mirra to aromatyczne błogosławieństwo suchej, afrykańskiej ziemi. Sama mirra jest słodko pachnąca, i odprężająca, często używana do oczyszczania przestrzeni z negatywnych energii. Mówi się, że mirra jest jednym z kluczowych składników mitycznych egipskich perfum Kyphi. Możesz palić mirrę, aby wywołać wizje i pomóc w medytacji oraz przyciągnąć szczęście, duchowy wzrost i ochronę.

Mirra to naturalna żywica z drzewa kauczukowego, która, jak się uważa, wspomaga fizyczną rekonwalescencje, podnosi na duchu i wyzwala swoiste uczucie szczęścia, siły i pewności siebie. Jest często używany podczas medytacji, aby otworzyć umysł i osiągnąć głęboki relaks.


Żywica kadzidłowa z mirry ma czerwonawo-brązowy kolor i jest uzyskiwana z soku drzewa Commiphora Myrrha. Susz powstały z soku drzewa stanowi naturalne żywiczne, ale kruche i sypkie  kadzidło w formie drobnych ziaren.

Ciepłe, bogate, pikantne, ziemiste, drzewne, balsamiczne.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

Magiczne znaczenie stosowania mirry: ochrona, oczyszczenie, uzdrowienie, odwaga, egzorcyzm i duchowość

Płeć: kobieca
Planeta: Księżyc, Mars i Słońce
Element: woda
Bóstwa: Izyda, Adonis, Ra, Marian
Znak: Baran, Wodnik

Żywica musi zostać podgrzana w celu uwolnienia zapachu, co tradycyjnie osiąga się poprzez umieszczenie kilku ziaren na rozgrzanej tabletce z węgla drzewnego. Kadzidło jest używane z różnych powodów, w tym: ogólnego zapachu dla relaksu, do pracy rytualnej związanej z pogańskimi systemami wierzeń.

Przykładowy sposób spalania żywicy widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* zdjęcie jest wyłącznie poglądowe i nie stanowi przedmiotu oferty