Kadzidło Wanilia & Kardamon 10szt patyczków 30 g Marco Polo's Treasures ECOCERT

Kadzidło Vanilla waniliowe - 10szt. patyczków, 30 g Marco Polo's Treasures - ECOCERT Zobacz większe
6422
Fiore D'Oriente
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kadzidło wykonane ze sproszkowanej wanilii i kardamonowego olejku. Kolekcja marki Fiore d'Oriente zainspirowana żeglarskimi odkrywczymi wyprawami Marco Polo.

Więcej szczegółów

Ręcznie robione 100% naturalne kadzidło waniliowe. Wykonane według tradycyjnych receptur wedyjskich. Od dawna kadzidełka są używane do modlitwy, jogi, medytacji, oczyszczenia i wszelkiego rodzaju rytuałów religijnych w każdym miejscu.

Kadzidełka Marco Polo's Treasures autorstwa Fiore d'Oriente
Laboratoria Fiore d'Orientes w Balgalore w Indiach są odpowiedzialne za wybór najlepszego surowca i przygotowanie mieszanki, z której powstaje kadzidło. Kadzidło jest wysyłane drogą lotniczą i dostarczane do magazynów we Włoszech w celu zapakowania produktu w ciągu tygodnia, aby produkt pozostał na długo świeży.

Mieszanka składa się z miodu, rzadkich proszków drzewnych, olejków eterycznych, przypraw i ekskluzywnych żywic, aby uzyskać miękkie i gumowate kadzidło, uwalniające wyjątkowy zapach o niesamowitej jakości.

Użyte zostały tylko naturalne składników, bez chemicznych perfum i olejów mineralnych. Masala jest przygotowywana według tej samej sekretnej receptury, co 400 lat temu, zgodnie z zaleceniami starożytnych nauk wedyjskich, faz księżyca, orbit Słońca i planet oraz bardzo cennych tradycyjnych tajemnic.

  • W 100% naturalne składniki, zatwierdzone przez ECOCERT-greenlife
  • Wykonane ręcznie z poszanowaniem natury i człowieczeństwa
  • Bez składników chemicznych, bez udziału ropy naftowej

  • Pochodzenie składników z Indii. 

Składniki
Miód, proszek z węgla kokosowego, guma Machilus macranta, guma Ailanthus malabarica, proszek Ailanthus malabarica, proszek z wanilii planifolia, proszek benzoesowy Styrax, proszek kardamonu, olej kardamonowy.

Długość patyczka: 23 cm
Czas palenia: 60-80 minut

W 1988 firma Fiore d'Oriente została założona we współpracy z grupą rodzin z Indii, aby produkować najlepsze kadzidła i dostarczać klientom czysty i całkowicie naturalny produkt.