Paczka róźnych kadzideł Satya 12 kartoników po 15g

8543
Satya
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

58,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Seria kadzideł Satya z 12 zapachami ma wspaniały i magiczny motyw. Zapachy takie jak Black Crystal, Dragon's Fire, Tantra i Francincense wnoszą swój mistyczny zapach. Oczywiście na tej wystawie znajdziesz także najsłynniejszy zapach Satyi: Nag champa! Ta seria kadzideł zaskakuje, ale także zapewnia odrobinę nostalgii dzięki zapachom takim jak kadzidło i mirra.

Seria Satya nr 4 to mieszanka magicznych zapachów, takich jak Smoczy Ogień czy Biała Saga.

Zawartość kolekcji:

Nag champa
Dragon's Fire Ogień smoka
Błękitna saga
Biała saga
Black Crystal Czarny kryształ
Mirra
Palo Santo
Aaruda
Pieniądze
Złoto
Francincense Kadzidło
Tantra


Display Satya zawiera zapachy dla każdego miłośnika zapachów: od pikantnych po słodkie.

Dzięki zapachom z asortymentu kadzideł Satya 4 możesz podążać we wszystkich kierunkach. Oczyść swój dom białą szałwią lub stwórz spokojną atmosferę świątyni za pomocą kadzidła: wszystko jest możliwe!

Kadzidełka Satya są nieco bardziej miękkie i bardziej pudrowe niż inne marki. Ma to związek z tradycyjnym procesem produkcyjnym. Dlatego też zapalenie się kija po jego zapaleniu może zająć trochę więcej czasu.

Palenie kadzidła najlepiej przeprowadzić umieszczając patyki w pojemniku na kadzidełka. Dzięki temu są stabilne, a popiół można starannie zebrać. Dodatkowo uchwyt na kadzidełko wygląda bardzo elegancko! 

O kadzidle Satya

Satya to jedna z najbardziej znanych marek kadzideł. Zapach Satya Nag champa agarbatti jest nawet znany na całym świecie. Fakt, że kadzidło Satya jest tradycyjnie produkowane w Indiach, ma zasadnicze znaczenie dla jego wysokiej jakości. Pałeczki są ręcznie zwijane w Bangalore z naturalnych składników. Surowce takie jak kora, żywica, olej i proszek dają najintensywniejszy efekt zapachowy!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: