Kadzidła w stożkach Backflow - Smocza Krew Dragon's Blood - 75g, 24szt. Satya

Nowy Kadzidła w stożkach Backflow - Smocza Krew Dragon's Blood - 75g, 24szt. Satya Zobacz większe
7346
Satya
Nowy
Produkt dostępny

12,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Są to kadzidełka, które w przeciwieństwie do normalnych kadzidełek są puste w środku. To powoduje, że dym „opada” zamiast się unosić. 

Przez otwory wentylacyjne dym spływa jak wodospad i tworzy piękny, spokojny efekt.

Więcej szczegółów

Krew smoka Dragonblood (Daemonorops Draco) to naturalna żywica roślinna.

Nazwę "krew smoka" zawdzięcza naturalnemu ciemnoczerwonemu kolorowi. Ma mocny, nieco słodki zapach, podobny do wanilii i korzennych przypraw.

Smocza krew jest bardzo starym zapachem kadzidła, podstawą jest żywica i drewno, a także ogromna złożoność ziół i kwiatów, które doskonale się łączą. Wiadomo, że już ponad 5000 lat temu używano tego zapachu. Również w Chinach jest to najpopularniejsze kadzidło zapachowe, podejrzewa się, że Chińczycy eksportowali ten zapach do Indii.

Smocze drzewo palmowe rośnie na bagnach Azji, Afryki i Australii.

Żywicy tej przypisuje się magiczne moce, a jej najważniejszą cechą jest ochrona i oferowanie. Kadzidło na ofiary ołtarzowe i rytuały, chroniące i ożywiające dla wytrwałości. Zmieszany z drzewem sandałowym, cedrem lub labdanum zamienia go w silną mieszankę dla zmysłów.

Element: Ogień
Główny wpływ na: Ciało

Jak stosować kadzidełka backflow?

1. Zapal kadzidło, pozwól mu płonąć przez kilka sekund, zanim zdmuchniesz płomień. 

2. Stożek należy ustawić pionowo, tak aby końcówka była skierowana do góry, aby palił się od góry do dołu.

3. Ważne jest, aby umieścić stożek na specjalnej podstawce. Stożki przeznaczone są do palników BackFlow z przepływem wstecznym. .

4. Pal kadzidło z dala od miejsc, w których przebywają dzieci i zwierzęta, i nigdy nie pozwól, by paliło się bez nadzoru.

Czas spalania na stożek wynosi około 20 minut.

W opakowaniu znajduje się około 24 stożków.

Wyprodukowano w Indiach.

Ręcznie walcowane w Indiach ze wszystkich naturalnych składników i delikatnych olejków zapachowych.

Sprawdź inne zapachy i kominki pasujące do kadzideł Backflow

...................................................................................

Z błogosławieństwem Divine Shri. Satya Sai Baba, Late Shri K.N. Satyam Setty rozpoczął skromne rozpoczęcie produkcji kadzidełek w 1964 roku w małej fabryce. Fabryka została nazwana Shrinivas Sudghandalaya.

Shrinivas Sugandhalaya jest twórcą światowej sławy Satya Sai Baba Nag Champa.

Dla wielu ludzi, jeśli myślą o kadzidle, jest to pierwsze kadzidło, o którym pomyślimy. Oferujemy szeroką gamę ich najpopularniejszych zapachów, w tym Nag Champa, Super Hit, Satya Natural i wiele innych. Wszystkie te twory to ręcznie robione kadzidło na bazie masali.

Dziś Shrinivas Sugandhlaya jest największym producentem kadzideł na świecie i nadal jest firmą rodzinną w duchu wielkiego Sai Baby. Firma zatrudnia wielu pracowników i zapewnia szkolenia oraz zakwaterowanie.

Firma Bangelore znana jest z zaangażowania w swoich pracowników. Poza tym produkują najlepsze kadzidełka jakie są w sprzedaży, a wszystkie kadzidełka spełniają wymagania stawiane przez surową Europę i Stany Zjednoczone.