Żywica oryginalna MYRRH MIRRA w naturalnej postaci (bryłki 50g) Song of India

Żywica oryginalna FRANKINCENSE w naturalnej postaci (bryłki 100g) Song of India Zobacz większe
7452
Song of India
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

39,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Naturalne kadzidło służy do umieszczania na tabletkach/ węgielkach trybularzowych lub do opalania w kadzielnicy z sitkiem.

Więcej szczegółów

Czyste, naturalne kadzidło do palenia w naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym w kadzielnicy. Może być używane do różnych rytuałów oczyszczania.

Mirra to aromatyczna żywica o ciepłym i ziemistym zapachu. Można ją używać do perfumowania samochodu, garderoby, szafy, jako posypka zapachowa w celu uzyskania lekkiego zapachu lub do przypalenia na węglu drzewnym w celu uzyskania intensywnych doznań aromaterapeutycznych.

Mirra to naturalna żywica z drzewa kauczukowego, która, jak się uważa, wspomaga fizyczną rekonwalescencje, podnosi na duchu i wyzwala swoiste uczucie szczęścia, siły i pewności siebie. Jest często używany podczas medytacji, aby otworzyć umysł i osiągnąć głęboki relaks.


Żywica kadzidłowa z mirry ma czerwonawo-brązowy kolor i jest uzyskiwana z soku drzewa Commiphora Myrrha. Susz powstały z soku drzewa stanowi naturalne żywiczne, ale kruche i sypkie  kadzidło w formie drobnych ziaren.

Ciepłe, bogate, pikantne, ziemiste, drzewne, balsamiczne.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

Magiczne znaczenie stosowania mirry: ochrona, oczyszczenie, uzdrowienie, odwaga, egzorcyzm i duchowość

Płeć: kobieca
Planeta: Księżyc, Mars i Słońce
Element: woda
Bóstwa: Izyda, Adonis, Ra, Marian
Znak: Baran, Wodnik

Żywica musi zostać podgrzana w celu uwolnienia zapachu, co tradycyjnie osiąga się poprzez umieszczenie kilku ziaren na rozgrzanej tabletce z węgla drzewnego. Kadzidło jest używane z różnych powodów, w tym: ogólnego zapachu dla relaksu, do pracy rytualnej związanej z pogańskimi systemami wierzeń.

Przykładowy sposób spalania żywicy widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* zdjęcie jest wyłącznie poglądowe i nie stanowi przedmiotu oferty

Zapach: intensywny zapach kadzidła został scharakteryzowany jako świeży, słodki, drzewny, balsamiczny, lekko korzenny i owocowy. 

Instrukcja użycia kadzidła sypkiego:

Odpowiednie do palenia na naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Możesz także mieszać kadzidło z innymi odmianami.

Postać handlowa: 50g żywicy grubo krojonej lub aplikacji według potrzeb do spalania w kadzielnicy. Żywicę można również potraktować jako surowiec do wykonywania własnych perfum, saszetek i wkładów zapachowych do pomieszczeń.

Polecamy akcesoria do podgrzewania żywic w celach aromaterapii: