Ajurwedyjski olej do masażu Jathyadi Thailam 200 ml Nimi Ayurveda

Jathyadi Thailam Massage Oil, 200 ml (Nimi Ayurveda) (200 ml) Zobacz większe
6562
Nimi
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

125,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Jathyadi Thailam to tradycyjny ajurwedyjski olejek do masażu ciała i głowy na bazie oleju z czarnego sezamu, ziół i wodnych ekstraktów ziołowych.

Równoważy dosze Pitta i Kapha, również jest skuteczny w przypadku bardzo wrażliwej skóry.

Więcej szczegółów

Oryginalna receptura ajurwedyjska została przekazana w starożytnym tekście Sahasrayogam - Nimi Ayurveda Jathyadi Thailam jest nadal tradycyjnie wytwarzana zgodnie z tym przepisem.

Składniki:

Sesamum Indicum Oil (Olej Sezamowy), Azadirachta Indica Leaf, Berberis Aristata Stem, Cera Alba, Copper Sulphate, Curcuma Longa Rhizome, Glycyrrhiza Glabra Stem, Hemidesmus Indicus Rhizome, Jasminum Grandiflorum Leaf, Picrorhiza Kurroa Rhizome, Pongamia Pinnata Seed, Rubia Cordifolia Root, Terminalia Chebula Fruit, Trichosanthes Cucumerina Whole Plant.

Pochodzenie: Indie

Wskazówki stosowania:

Olejek do masażu Mahanarayana Thailam Ayurveda nie zawiera emulgatorów i dlatego może twardnieć w niższych temperaturach. Dla łatwiejszego użycia, ostrożnie podgrzej olej do 36-40 ° C w ciepłej parze wodnej. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelką.

Jathyadi Thailam można stosować na całe ciało, ale nadaje się również do masażu głowy. Po masażu pozwól olejkowi wchłonąć się w skórę przez co najmniej 30 minut lub lepiej pozostaw na noc, zanim weźmiesz kąpiel lub prysznic.

Zawartość 200 ml