Olejek Palo Santo Do Masażu 50ml Green Tree

Green tree massage oil "palo santo" Zobacz większe
5917
Green Tree
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

76,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Olejek do masażu Green Tree jest prezentowany w 50 ml ciemnych szklanych butelkach i zawiera olejek ze słodkich migdałów z dodtkiem olejku zapachowego Palo Santo.

Więcej szczegółów

Więcej informacji o Palo Santo:

Palo Santo ma przyjemny i kojący zapach. Ten zapach ma zdolność poprawiania nastroju u osób z depresją i jest przydatny w medytacji i innych praktykach duchowych. 

Palo Santo (Bursera graveolens) to drzewo rosnące wzdłuż wybrzeża Oceanu Spokojnego w środkowej Ameryce Południowej. Drzewo znane jest również jako „Holy Wood” (Święte Drzewo), ponieważ kwitnie w okresie świątecznym.

Palo Santo jest często używany do:
• medytacji,
• oczyszczenia,
• poprawa przepływ energii w ciele,
• odpiera złą energię, nieszczęście i katastrofy.

Peruwiańczycy nie ścinają żywych drzew do celów produkcyjnych. Peruwiański rząd ściśle kontroluje ten surowiec i dopuszczalne jest zbieranie tylko opadniętych gałęzi lub przetwarzanie powalonego drzewa w całości.

Palo Santo jest kojarzony jako magiczna, mistyczna, rzadka, święta i wyjątkowa roślina. Jego pachnącym drewienkom przypisywane są wysoce duchowe właściwości. Przez tysiące lat, szamani, uzdrowiciele wykorzystywali je w obrzędach i ceremoniach oczyszczających przez rdzenną ludność Ameryki Południowej.

Ekologia: nasze produkty są w 100% przyjazne dla środowiska; zbiór odbywa się bez powodowania uszkodzeń żywych drzew. Oferujemy wyłącznie produkty uzyskane z gałęzi drzew powalonych z przyczyn naturalnych.

Zastosowanie
do masażu całego ciała lub do kąpieli

Firma Green Tree Candle Company oferuje szeroką gamę produktów zapachowych do każdego pomieszczenia. Poprzez lata wiedzy i zdobytego doświadczenia Green Tree oferuje najwyższej jakości kadzidła, unikalne świece oraz najlepsze akcesoria do jogi i medytacji prosto z Indii.

Zawartość buteleczki 50 ml