Naturalny peeling do ciała Pomarańczowy ze złuszczającym orzechem i kojącym aloesem, 250 g. Holy Lama Naturals

Naturalny peeling do ciała, 250 g. Holy Lama Zobacz większe
8057
Holy Lama Naturals
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

68,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Holy Lama Naturals Body Scrub to połączenie oleju z pestek moreli i proszku z łupin orzecha włoskiego, które działają jako doskonałe środki złuszczające, wygładzające i nawilżające skórę.

Więcej szczegółów

Składniki

INCI: woda, proszek łupinowy Juglans regia, olej Cocos nucifera, stearynian glicerylu Mono, sok z liści aloesu barbedensis, sod mleczan, wosk emulgujący, olej z liści Citrus nobilis, olej z cytrusów aurantium dulcis, gliceryna, olej z Prunus armeniaca, kwas stearynowy, tokosteol, olej, fenoksyetanol, uwodorniony olej z nasion Ricinus communis, cytronellol, geraniol, linalol, cytral, d-limonen.

Holy Lama Naturals - Zrównoważony Model

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół - Kerali w Indiach. 

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami.

Sprawiedliwy Handel

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety, z których wiele z nich pochodzi ze środowisk defaworyzowanych.

Większość kobiet pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (tj. jest owdowiałych lub porzuconych przez partnera) i otrzymuje ponownie szansę na rozwój, dzięki pracy w Holy Lama Naturals.

Naturalność

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Ich produkty do pielęgnacji ciała są wegańskie, wolne od GMO, ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach.

Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Wszędzie, gdzie to możliwe, Święty Lama używa zrównoważonych materiałów do pakowania. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu ślad węglowy jest wyjątkowo niski!

więcej kosmetyków tutaj - Holy Lama Naturals