Kadzidło w patyczkach 7 chakra Szałwia 15 g Green Tree

8372
Green Tree
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

8,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Jest to zapach tematyczny, który stymuluje usuwanie blokad w czakrach. Stworzone na bazie proszku drzewnego i suszu liści białej szałwi.

Więcej szczegółów

Czakry to centra energetyczne w ciele fizycznym i duchowym człowieka. Znajdują się one kolejno od kości ogonowej (1), miednicy tuż pod pępkiem (2), splotu słonecznego pod mostkiem (3), klatki piersiowej przy sercu (4), gardła (5), między brwiami (6) i powyżej korony (7). Każdy z tych punktów energetycznych odgrywa ważną rolę w organizmie, a tym samym dla jego dobrego samopoczucia. Wpływają na funkcje organizmu i emocje. Blokady w tych centrach energii mogą zakłócać swobodny przepływ, podobnie jak funkcje w twoim ciele fizycznym i duchowym.


Kadzidło było używane od tysięcy lat w niektórych częściach Azji do medytacji, jako rytuał oczyszczający lub poranny, do zaznaczania wydarzenia lub tworzenia boskiej lub świeżej aury.
Mieszanka naturalnych składników jest podstawą naszej gamy pikantnych, świeżych, kwiatowych, drzewnych, pudrowych lub słodkich aromatów, które wykraczają poza codzienność. Udekoruj swój dom boskimi zapachami skomponowanymi zgodnie z zasadami aromalogii. Dotyczy to badania wpływu kombinacji różnych zapachów kwiatowych i roślinnych na ciało i umysł.

Każde kadzidełko jest ręcznie zwijane przy użyciu naturalnych składników
Każde kadzidełko ma 8 cali długości
Pali się od 40 do 60 minut w zależności od warunków
Każde opakowanie waży 15g, zawiera minimum 10 kadzidełek