Żywica Naturalna Susz drewna Czerwony Sandałowiec (red sandalwood) 100g Song of India

Żywica Naturalna Susz drewna Czerwony Sandałowiec (red sandalwood) 100g Song of India Zobacz większe
5697
Song of India
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

16,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Naturalne czerwone kadzidło z drzewa sandałowego służy do oczyszczania atmosfery fal ujemnych i pomaga w pojednaniu

Więcej szczegółów

Czerwone drzewo sandałowe jest spalane, aby przynieść miłość lub używane w całej magii miłości ze względu na swój czerwony kolor. Można go umieszczać w obszarach, które muszą być oczyszczone z negatywności lub dobrze działa w mieszankach kadzideł do medytacji i transu. W przeciwieństwie do kadzidełek z drzewa sandałowego, ma bardzo niewielki zapach, ale jest dobrym dodatkiem do mieszanek kadzideł, aby utrzymać go przez dłuższy czas.

Zastosowania: miłość i medytacja.
Płeć: kobieca
Planeta: Jowisz i Wenus
Element: woda
Znak: Panna i Strzelec

Czerwony sandałowiec to cenione drzewo pochodzące z Indii. Obecnie rząd Indii kieruje i reguluje cały eksport. Zaopatrzenie w wysokiej jakości paliwo z drzewa sandałowego pochodzi od Tanil Nadu. Niektóre święte księgi w sanskrycie i rękopisach chińskich wspominają o zaletach tego drewna od bardzo dawna. Olej jest używany w rytuałach religijnych.

Pochodzenie: Bangalore, Indie

Naturalne kadzidło służy do umieszczania na tabletkach/ węgielkach trybularzowych lub do opalania w kadzielnicy z sitkiem. Poczekaj, aż węgiel się zapali i rozgrzeje, Dodaj żywice na węglu drzewnym. Źywice zaczynaja się spalać i uwalniać olejki eteryczne przez dym.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

Przykładowy sposób spalania żywicy widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* zdjęcie jest wyłącznie poglądowe i nie stanowi przedmiotu oferty