Kadzidło w suszu Cyperus (Cyperus scariosus) Mustaka Nagarmotha saszetka 50g Song of India

8335
Song of India
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

12,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Indyjskie kadzidło w suszu Nagarmotha (Cyperus scariosus). Cypriol / Nagarmotha ma trwały, drzewno-ziemisty zapach z korzenną nutą.

Więcej szczegółów

Naturalne kadzidło służy do umieszczania na tabletkach/ węgielkach trybularzowych lub do opalania w kadzielnicy z sitkiem.

Cyperus to charakterystyczny drzewny i ziemisty profil zapachowy z nutą skóry, lekko dymny i ambrowy.


Zapach: drzewno-ziemisty zapach z pikantną nutą


Cypriol/Cyperus jest rośliną zieloną o morfologii podobnej do roślin papirusu - obie rośliny należą do rodzaju Cyperus. Wyprostowane, kanciaste łodygi mają krótkie, smukłe, jaskrawozielone liście. Aromatyczne kłącza tworzą gęsty system korzeniowy. Rośliny rosną w korytach rzek w indyjskim stanie Madhya Pradesh.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

** zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty

*** Kadzidło pakowane w saszetkach.