Kadzidło naturalne Patchouli Amber sproszkowane saszetka 50g Song of India

8478
Song of India
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

6,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wyjątkowy zapach o ziemistym aromacie Paczuli z nutą bursztynu ambra. Gustowny i wykwintny zapach, który ociepli każdą przestrzeń.  

Czyste, naturalne kadzidło ziołowe do palenia w naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym w kadzielnicy. Może być używane do różnych rytuałów oczyszczania.

Więcej szczegółów

To aromatyczne kadzidło o swoim słodkim, ziemistym zapachu przeniesie Cię w orientalny świat. Delikatny, świeży zapach z drzewną nutą,

Ambra to kopalna żywica (sprzed 20 - 200 milionów lat) pochodzi z drzew iglastych, nazywanych w naszych krajach „złotem północy”. Pochodzi z drzew takich jak cedr, jodła, jałowiec, cyprys itp. Sufi nazywają go „ojcem zapachów”, starożytni Grecy i Egipcjanie nazywali go „kamieniem słonecznym”.

Ciepły, ciężki zapach kadzidła opowiada historię z dawnych czasów. Uspokaja, pomaga przy lęku i niepowodzeniach pamięci, ułatwia poczucie zaufania i komfortu.

Dobrze łączy się podczas spalania kadzidła z paczuli ale takze z benzoiną i cedrem.

Żywica, jedna z najstarszych form kadzidła pochodzi z tropikalnych lasów Indii i Afryki. Kawałki żywicy drzewnej są rozdrobnione, zmieszane, delikatnie ogrzewane i chłodzone do utworzenia się formy krystalicznego bursztynu.

Ma niepowtarzalny, ciepły, piżmowy, żywiczny zapach, który jest bogaty i ziemisty. Daje poczucie bogactwa i spokoju. Ziemisty, egzotyczny, zapach jest pięknie nostalgiczny, kojący i relaksujący.

Element: Ogień
Główny wpływ na: Umysł

Symbolizuje: miłość, pożądanie, płodność, pieniądze i opanowanie.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* * zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty