Brak produktów
Szukaj
Na poziomie fizycznym labradoryt wspiera narządy związane ze splotem słonecznym (żółć, wątroba, śledziona, trzustka, jelita i nerki) i przynosi ulgę w problemach ze snem, reumatyzmie i napadach dny moczanowej. *
Biały agat ma silne połączenie z czakrą korony i zwiększa wgląd i świadomość. Pomaga to w uwolnieniu przeszkadzających emocji i energii. Łagodzi złość i samodestrukcje. Zapewnia spokój, opanowanie ciału i umysłowi, a na poziomie fizycznym biały agat pozytywnie oddziałuje na oczy, żołądek, układ limfatyczny, trzustkę i macicę.
Ten produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu; co oznacza, że takie pierwiastki nie występują lub w ograniczonych ilościach dozwolonych w ramach europejskich norm bezpieczeństwa produktów.
Skompletuj zestaw!
Bransoletka OM z labradorytu i białego agatu
długość: 6.5 cm
materiał: Stop cynkowy
Waga całkowita g. 43
Woda z Kewry 450 ml KTC tonik do twarzy - nowa większa pojemność!
Bransoletka elastyczna w kolorze 7 Czakr z zawieszką z Kwiatem Życia
Mydło Aleppo w Płynie z BIO Wodą z Róży Damasceńskiej 200ml Najel
Masala Chai Organic mieszkanka przypraw do indyjskiej herbaty 10g Cosmoveda
Perfumy w ręcznie robionej karafce - Drzewo Sandałowe & Wetiwera - 5 ml....
Kadzidła w patyczkach Palo Santo (Pure) 15g Satya ok 12 14 szt
Olej sezamowy BIO (z prażonych nasion) 100ml (FAIR TRADE) Bio Planete