Naszyjnik Mala Rock Crystal z Kryształu Górskiego 108 koralików śr 6 mm + woreczek do przechowywania

6392
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

117,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Podaruj sobie uzdrawiająca energię naszyjnika Mala Rock Crystal 

Kryształ górski to wspaniały uzdrawiający energizer

Stymuluje mózg działając na przysadkę mózgową i szyszynkę. Równoważy wszystkie czakry energii podczas medytacji i recytowania „mantr”.  Kryształ chroni i leczy, neutralizując negatywne wpływy środowiska.

Więcej szczegółów

Kryształ Górski Rock Crystal ma wyraźną i potężną energię, aby zwiększyć duchowy rozwój i racjonalne myślenie.

Jeden z najpotężniejszych kamieni ze wszystkich kryształów, posiadający szczególne znaczenie dla mentalnego rozwoju.

Słowa kluczowe związane z właściwościami kryształu: siła osobista, jasność, równowaga, czystość, racjonalne myślenie, równoważenie energii ciała, energia życiowa, uzdrawianie, rozwój duchowy, ekspresja, utrata wagi.

Wspomaga otwarcie trzeciego oka. Usuwa wszelkie przeszkadzające energie i promieniuje spokojem, harmonią i ochroną w oczyszczonej atmosferze. Jest również w stanie rozwiązać problemy emocjonalne (blokady) w wewnętrznym świecie osoby, zastępując je równowagą.

Kryształ górski sprawia, że stajesz się bardziej towarzyski, ekspresyjny, rozsądny i uważniejszy na innych ludzi. Ułatwia nawiązywanie kontaktu telepatycznego i wyjaśnianie wszelkich relacji. Kryształ górski pomaga nadać racjonalne znaczenie każdej informacji, ponieważ intensyfikuje każdy proces umysłowy.

Pomaga przy dolegliwościach tarczycy i oczu. Obecnie kamień ten znany jest również z wielu innych właściwości. Na przykład przy bólach pleców i dolegliwościach związanych z kręgami, umieszcza się go na bolących obszarach ciała (najlepiej używać kryształu razem z bursztynem). Dodatkowo korzystnie wpływa na serce, węzły chłonne, gruczoły i krążenie krwi, wzmacnia szyszynkę i płuca oraz łagodzi wiele dolegliwości oczu. Uważa się również, że jest dobry na cellulit lub cysty. 

Uspokaja cały układ nerwowy, dodając siły i witalności. Kryształ górski pomaga przy bólach głowy oraz chorobach jelit i przewodu pokarmowego, a wraz z magnezytem i czerwonym jaspisem jest pomocny przy nadwadze ciała. Rozwiązuje również zastoje energetyczne (blokady) w organizmie.

Mala w medytacji

Mantra to zbiór słów, często z sanskrytu, które powtarza się kilkakrotnie - tradycyjnie 108 - razy. Powtarzając, skupiasz się na znaczeniu i wibracjach słów, ewentualnie w połączeniu z towarzyszącą im wizualizacją. Trenując w takiej praktyce medytacyjnej, twoje myśli odpoczywają, a ciało się rozluźnia. 

Mala pierwotnie była hinduistycznym i buddyjskim narzędziem do modlitwy i medytacji. Służy do liczenia mantr podczas medytacji. Obecnie mala jest również noszona jako modnydodatek w stylu boho na szyi lub owinięta czterokrotnie wokół nadgarstka w  formie bransolety.

Sznurek koralików służy głównie do liczenia powtarzanych mantr. Więc właściwie służy temu samemu celowi co różaniec. Sznurek jest taki sam dla każdej mali i powinien być wykonany z dziewięciu nitek, symbolizujących Wadżradharę Buddy i ośmiu Bodhisattwów. Większy koralik na końcu oznacza mądrość, uświadamiając sobie pustkę, a cylindryczny koralik na szczycie dużego koralika symbolizuje samą pustkę. Razem symbolizują zwycięstwo nad wszelkimi przeciwnościami.

Mala ze 108 koralikami jest używana podczas recytowania lub śpiewania mantr. 108 to liczba idealna do wszelkich zastosowań. Ważne jest, aby nasze myśli były czyste podczas recytowania lub śpiewania mantry. Mantra to praktyczne użycie tajnych mocy, które mogą pomóc w naszym postępie.

Efekt zostanie osiągnięty poprzez ciągłe powtarzanie mantry; staje się to głębsze w miarę kontynuowania tej recytacji. Istotny jest dźwięk, który powstaje podczas recytacji. Ten dźwięk tworzy wyjątkowy duchowy ślad na recytującej osobie. Mówią, że mantra jest jak istota ludzka; przed osiągnięciem efektu końcowego trzeba przejść przez różne etapy: „Oczyszczenie wrażeń mentalnych”.

Materiał: Kryształ górski

brak niklu, kadmu i ołowiu

Elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa

Rozmiar kuleczki 0.6 cm 

Naszyjnik / mala / chwost / buddha / yoga / medytacja