Orgonit Piramida z Selenitu symbol Flower of Life Odpromiennik Rozmiar 7 5x7 5x6 cm

7055
OTH
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

129,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Więcej szczegółów

Piramida orgonitowa została specjalnie stworzona, aby zrównoważyć pola energetyczne w twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Piramidę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować piramidę orgonitu do swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Selenit wyzwala czysty umysł ukierunkowuje we wgląd we własne życie i wyznaczanie mądrąch ścieżek. Ta piramida wykonana jest z tego, co popularnie nazywa się selenitem, ale w rzeczywistości jest satynowym drzewcem.

Zarówno selenit, jak i atłasowy dźwigar są powiązane z szóstą czakrą (trzecie oko) i siódmą czakrą korony. Idealny do medytacji, koncentracji i otwierania wyższej świadomości. 

Uważa się, że symbol kwiatu życia zawiera całą geometrię życia, jaką znamy na planecie Ziemia. To uniwersalny symbol energii, istota życia i współzależności między wszystkimi zjawiskami.

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."
 
Materiał: Żywica, Kamień szlachetny i Miedź
Rozmiar podstawy 7 x 7 x wysokość 6 cm
Waga całkowita 195 g