Orgonit Piramida z Selenitu symbol Flower of Life Odpromiennik Rozmiar 7 5x7 5x6 cm

7055
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

130,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Orgon oznacza energię życiową (chi, eter lub prana). Orgonit to kompozycja kryształu, żywicy i metalu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem (elektromagnetycznym) i innymi zanieczyszczeniami energetycznymi. Orgonit działa ogólnie odprężająco i korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i duchowe.

Więcej szczegółów

Piramida orgonitowa została specjalnie stworzona, aby zrównoważyć pola energetyczne w twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Piramidę można również schować do kieszeni spodni lub pod poduszkę. Aby aktywować piramidę orgonitu do swojej aury, trzymaj ją w dłoniach przez co najmniej 20 sekund.

Selenit wyzwala czysty umysł ukierunkowuje we wgląd we własne życie i wyznaczanie mądrąch ścieżek. Ta piramida wykonana jest z tego, co popularnie nazywa się selenitem, ale w rzeczywistości jest satynowym drzewcem.

Zarówno selenit, jak i atłasowy dźwigar są powiązane z szóstą czakrą (trzecie oko) i siódmą czakrą korony. Idealny do medytacji, koncentracji i otwierania wyższej świadomości. 

Uważa się, że symbol kwiatu życia zawiera całą geometrię życia, jaką znamy na planecie Ziemia. To uniwersalny symbol energii, istota życia i współzależności między wszystkimi zjawiskami.

Psychoanalityk i badacz ezoteryki W. Reich. jako pierwszy zajmował się opisem energii orgonu i jak podawał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury."
 
Materiał: Żywica, Kamień szlachetny i Miedź
Rozmiar podstawy 7 x 7 x wysokość 6 cm
Waga całkowita 195 g