Olejek zapachowy Christmas Spirit 10ml Green Tree

8307
Green Tree
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

18,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Święta tuż tuż, a może uwielbiasz ciepłe korzenne nuty zapachowe nawet w lipcu? Zachęcamy do zapoznania się z nowym olejkiem zapachowych pochodzącycm z edycji świątecznej w ilości limitowanej od Green Tree w Indiach.

Więcej szczegółów

Zapach zielonej sosny i szyszek sosnowych wprowadza wszystkich w przytulny nastrój Bożego Narodzenia w całej swojej magii. Zapach jest przenikliwy i jasny jak blask porannego śniegu i pachnie owocami drzew iglastych.

Święta w naszej kulturze kojarzone są z wyjątkową atmosferą zimowych, grudniowych długich wieczorów. To czas duchowej przemiany i wybaczania. Pomóż sobie i bliskim otworzyć czakrę serca i harmonijnie przeżyć te święta. 

Olejek Christmas Spirit - jak to świąteczny czas to połączenie magii, zaskoczenia i ciepłych akordów. Klimat, który roztoczy w Twoim domu dobre wibracje i zapewni Twoim gościom atmosferę harmonii i miłości.

Zapach zapewni, że czas spędzony przy choince i świątecznych potrawach pozostanie niezakłócony i spokojny oraz zapamiętany przez Twoich bliskich na długo. Kiedy połączysz emocję lub zapach z wydarzeniem, to wspomnienie zostanie uwiecznione w Twojej pamięci. Im więcej zmysłów stymulujesz, tym bardziej doświadczenie to staje się intymne i po prostu - niezapomniane.

A wszystko to zawdzięczasz roślinnym cudom natury prosto z indii..

Sposób użycia:

Używaj z ulubionym dyfuzorem lub zmieszaj z olejkiem nośnym.

Napełnij kominek zapachowy wodą i dodaj około 5 kropli tego olejku zapachowego. Zapal świeczkę np. tealight i umieść ją pod pojemnikiem. Gdy woda zostanie podgrzana i odparowana, uwolni się aromatyczny zapach.

Uwaga: zawsze wykonuj punktowe testy olejków przed nałożeniem na skórę. Tylko do użytku zewnętrznęgo.

Więcej o opakowaniu:

Olejek eteryczny posiada pipetkę do wygodnego dozowania olejku.

Buteleczka szklana w kolorze niebieskim bezpiecznie przechowuje Twój olejek i chroni przed ekspozycją słoneczną, przez co dłużej możesz cieszyć się intensywnym zapachem!

Wyprodukowano w Indiach