Esencja karmiczna Różowa Róża Uwolnij się od lęku 10 ml Crystal Herbs

6350
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Karmiczna esencja kwiatowa o urzekającym zapachu różowej róży 

Różowa Róża to niezwykle potężna esencja, która pomaga uwolnić i zneutralizować głęboko zakorzenione lęki.

Więcej szczegółów

Karmic Flower Essence powstało w oparciu o zidentyfikowany przez dr Edwarda Bacha system siedmiu grup osobowości. Każda esencja przeznaczona jest dla innej stworzonej z intencją rozwoju osobowości i pokonywaniu granic.

Esencje karmiczne to potężny zestaw esencji kwiatowych, które mogą pomóc otworzyć wewnętrzne drzwi i zabrać cię prosto do sedna problemu, promując szybkie uwolnienie od każdego nieświadomego wzorca przekonań, który cię blokuje.

Straszne i traumatyczne przeżycia są częścią życia na Ziemi od tysięcy lat i wielu ludzi wciąż posiada emocjonalną pamięć tych doświadczeń zamkniętą w swojej podświadomości.

Nazywamy to lękiem karmicznym, ponieważ w procesie świadomego pokonywania strachu należy się jeszcze czegoś nauczyć.

Ten rodzaj lęku jest często przyczyną dolegliwości fizycznych, takich jak astma czy egzema.

Wyznaczniki, które podpowiedzą Ci, kiedy ta esencja jest Ci potrzebna:

- Kiedy wydaje się, że nie możesz dotrzeć do źródła strachu.

- Pojawiają się fobie lub lęki bez wyraźnej przyczyny w tym życiu.

- Strach jest obecny od urodzenia.

- Podczas leczenia, hipnoterapii lub regresji poprzedniego życia


Jak używać esencji karmicznych:

Zaaplikuj 4 krople 3 lub 4 x dziennie bezpośrednio na język z użyciem pipety lub w polu aury podczas sesji uzdrawiania.

Zachować odstęp 10 minut od jedzenia i picia.

Stosuj tak długo, jak tego potrzebujesz, aby wywołać zmianę energii, nad którą pracujesz. Czas potrzebny na to może się wahać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym wykończenie całej butelki, zanim wszystkie możliwe przemiany będą zakończone. Ponadto, każda esencja w tym zestawie może być potraktowana krótkoterminowo, aby pomóc promować szybką zmianę energii.

Co to jest karma?

To, co nazywamy karmą, jest w rzeczywistości wynikiem działania Powszechnego Prawa Przyczyny i Skutku w naszym życiu. Mówiąc prościej, ta Zasada zapewnia, że ​​Wszechświat zwraca nam dokładnie to, co dajemy w życiu, niezależnie czy jest to pozytywne, czy negatywne. Zasadniczo jest to proces równowagi i uczciwości, który ma na celu umożliwienie nam uczenia się na podstawie naszych doświadczeń i rozpoznania mocy, jaką nasze myśli, przekonania i emocje mają udział w tworzeniu zarówno naszej osobistej, jak i zbiorowej rzeczywistości. Niestety, ponieważ w przeszłości nie rozumieliśmy tej zasady, założyliśmy, że przyczyna wszelkich trudności w naszym życiu leży poza nami, co pozwala na narastanie powtarzających się cykli negatywnych zachowań. To właśnie te wzorce są często określane jako „karmiczne”, ponieważ ich pochodzenie jest głęboko zakorzenione w starych doświadczeniach, które chociaż nie są już świadome, nadal kierują naszym życiem. Wszystko, czego potrzebujemy, aby zmienić te wzorce i uwolnić „karmę”, to po prostu świadomość i transformacja podstawowych przekonań, aby można było dokonać nowych wyborów.

Składniki:

Energetyczny napar z: Rosa 'Queen Elizabeth',
brandy organiczna, woda (alkohol 23%).

Nie zalecamy podawania Esencji Karmicznych dzieciom poniżej 12 roku życia.

Porady dotyczące przechowywania - produkty wpływające na wibracje organizmu najlepiej przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje