Esencja - Ochrona aury (Auric Protection), Boska Esencja Harmonii, 10 ml, Crystal Herbs

Esencja - Ochrona aury (Auric Protection), Boska Esencja Harmonii, 10 ml, Crystal Herbs Zobacz większe
8059
Crystal Herbs
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wskazania do stosowania tej esencji wibracyjnej - nadwrażliwość, uczucie zdanego na łaskę cudzych emocji lub myśli. Energicznie wyczerpany wokół innych, zwłaszcza w tłumie. Uczucie zaatakowania przez myślokształty innych lub niemożność odróżnienia własnych emocji od emocji innych. Słabe granice energetyczne.

Więcej szczegółów

Nadwrażliwość jest dla wielu z nas dużym wzorem i często odnosi się do nieświadomych przekonań na temat naszych granic i otaczającego nas świata.

Wiele osób ma nieświadome wzorce, które mówią im, że bezpieczniej jest, jeśli nie tworzą silnych granic, podczas gdy inni mają zniekształcony obraz, który nieświadomie uniemożliwia im ustanowienie zdrowych granic.

Ten wzorzec może również odnosić się do starych doświadczeń nadużyć lub sytuacji, w których czuliśmy się prześladowani za to, że staliśmy we własnej mocy. Wzięcie odpowiedzialności za własną przestrzeń energetyczną jest ważnym pierwszym krokiem w pracy z tym wzorcem.

Esencja Auric Protection pomogła wielu ludziom rozpoznać i zdefiniować własną energię na tle energii innych. Często jest to pierwszy raz, kiedy są w stanie dokonać takiego rozróżnienia, a świadomość, że mogą mieć własną przestrzeń energetyczną, jest zarówno objawieniem, jak i ulgą.

Pole aury może być również osłabione przez szok, uraz, nadmierne spożywanie alkoholu i narkotyków, chorobę lub nadmierną potrzebę emocjonalną.

Składniki: organiczna brandy, woda (alkohol 23% bv).

Energetyczny napar z krwawnika mieszanego, pennyroyala, minerałów: staurolitu, lodowego kamienia, larimaru i czystego kwarcu. 


Jak używać esencji boskiej harmonii?


Weź 4 krople 3 lub 4 razy dziennie bezpośrednio z butelki tak długo, jak to konieczne, aby uzyskać zmianę energii wzoru, z którym pracujesz. Czas potrzebny na to może wynosić od kilku dni do tygodnia lub więcej, w zależności od okoliczności. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​nie jest niczym niezwykłym, że kończy się całą butelkę, zanim cała możliwa transformacja wydaje się kompletna. Ponadto, każda z esencji z tego zestawu może być przyjmowana krótkoterminowo, aby wspomóc szybką zmianę energii we wzorcu, z którym pracujesz.

Uwaga - Używanie esencji wibracyjnych nie zastępuje leczenia.
Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać lek wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp.

Tutaj znajdziesz pozostałe esencje

Silne przekonania kształtują rzeczywistość w naszym życiu, zarówno osobistą, jak i społeczną. Pozytywne, sprzyjające życiu przekonania są ważne dla naszego dobrego samopoczucia, więc kiedy są one w jakiś sposób zaburzone, może to być znak, aby sprawdzić nasze nieświadome przekonania, ponieważ często są one najbardziej wpływowe i aktywne, gdy nie jesteśmy ich świadomi. 

Głęboko działające kombinacje esencji to doskonały sposób, aby podnieść stare, zakorzenione przekonania, abyśmy mogli je uporządkować i zmienić, czyniąc je własnymi według własnego przekonania. 

Porady dotyczące przechowywania — najlepiej przechowywać preparat wibracyjny w chłodnym miejscu, z dala od telewizorów, kuchenek mikrofalowych, komputerów, telefonów bezprzewodowych lub komórkowych itp. i innych urządzeń nacechowanych szkodliwym zbyt dużym natężeniem promieniowania elektromagnetycznego.