Bransoletka Czakry Gardła - kamień: Apatit - śr. 8 mm

8156
Green Tree
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

69,90 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Apatyt ma inspirujące właściwości. Może pomóc Ci się skoncentrować, zainspirować i być bardziej zmotywowanym, budując rezerwy energii. Pobudzając twój intelekt i kreatywność. Apatyt usunie całe twoje zamieszanie i mętlik w głowie.

Więcej szczegółów

Niebieski apatyt można znaleźć w wielu regionach, w tym w Brazylii, Madagaskarze, Meksyku i Birmie.

Niebieski apatyt jest związany z czakrą gardła, zwaną także czakrą Vishuddha. Oczywiście czakra gardła ma związek z kolorem niebieskim i jest głównie powiązana z naszymi zdolnościami komunikacyjnymi. Używanie niebieskiego apatytu może odblokować czakrę gardła, co ułatwia komunikowanie się i wyrażanie siebie na inne sposoby. Oznaki zablokowanej czakry gardła mogą obejmować uczucie społecznego niepokoju i nieśmiałości, trudności w wyrażaniu siebie i niepewność – zdecydowanie rzeczy, których chcemy uniknąć!

Jak używać niebieskiego apatytu?
Ten kamień szlachetny ma silne właściwości, które mogą mieć silny wpływ na tych, którzy go używają. W związku z tym osoby, które wcześniej tego nie spotkały, powinny zachować ostrożność przy pierwszym uruchomieniu. Rozsądnym pierwszym krokiem jest umieszczenie pod poduszką niebieskiego kamienia apatytowego na noc, co może skutkować żywymi, a nawet proroczymi snami.

Wielkość kulki 8mm