Podstawka do stożków Backflow Buddha i Kwiat Lotosu kolor brązowo złoty 12x10x9cm

6925
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kadzielnica z przepływem zwrotnym z motywem Buddhy i Kwiatu Lotosu. Dym nie unosi się, ale spływa jak wodospad. Tworzy to piękny, kojący efekt.

Więcej szczegółów

Zapal na nim specjalny stożek kadzidła z przepływem wstecznym, a zobaczysz jasny biały i gęsty dym spływający kaskadowo w dół, najpierw do mniejszego basenu, a następnie do większego basenu na dole.

Niemal magiczny efekt wodospadu dymu nada każdemu wnętrzu zen i przyczyni się do stworzenia spokojnej atmosfery.

To świetny prezent dla wszystkich, ale szczególnie dla przyjaciół, którzy medytują lub ćwiczą jogę. Lub na własny użytek, jeśli chcesz uwolnić głowę i zrelaksować się.

Jak działa palnik zwrotny?

Aby uzyskać pożądany efekt wodospadu, należy na tym palniku użyć specjalnych stożków kadzidła z przepływem wstecznym. Te stożki mają otwór pośrodku, przez co dym będzie opadał zamiast unosić się w górę.

Zapal stożek na górze palnika, a dym będzie przepływał z jednego basenu do drugiego. Nie używaj tego palnika na zewnątrz lub w wietrznym miejscu wewnątrz, możesz nie uzyskać pożądanego efektu.

Stożki zwrotne są dostępne u nas w wielu zapachach, wybierz zapach, który lubisz, a Twój dom będzie pachniał niesamowicie.

Po użyciu tego kadzidła z przepływem zwrotnym można go po prostu wytrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć wszelkie oleiste pozostałości.

Do korzystania we właściwy sposób z podstawki potrzebujesz specjalnych stożków backflow DOSTĘPNYCH TUTAJ.

Uwaga! Nie działa ze zwykłymi stożkami.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: