Ashwagandha 60 tabl Himalaya (Suplement Diety) witalność i energia

319
Himalaya
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

22,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Koi nerwy, ożywia ciało i umysł    

Więcej szczegółów

  Korzenie Ashwagandha zwane są także indyjskim żeńszeniem, są jednym z najbardziej znanych ziół stosowanych w Ajurwedzie. Wielu badaczy porównuje Ashwagandhę z chińskim żeńszeniem, ale najnowsze badania wskazują na wyższość Ashwagandhy. Lekarze ajurwedyjscy określają Ashwagandha stabilizatorem nastroju. Ashwagandha jest wyjątkowym ziołem o wspierającym antystresowym działaniu, pozwala na lepsze funkcjonowanie w warunkach codziennego stresu.

Działanie
Jest ziołem o szerokim antystresowym działaniu, które pozwala na lepsze funkcjonowanie organizmu w warunkach codziennego stresu. 

Postać handlowa
Próżniowe opakowania 60 kapsułek x 250 mg
Kapsułki zawierają wyciąg z Ashwagandha.

Dawkowanie
1-2 kapsułki dwa razy dziennie przed posiłkiem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej  porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym  w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.