Pęczek Szałwia Niebieska Azurea Blue Sage 10 cm

Pęczek Szałwia Niebieska Azurea Blue Sage 10 cm Zobacz większe
8425
Green Tree
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

16,60 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Salvia Azurea, zwana także niebieską szałwią, jest produktem dobrze znanym i szeroko stosowanym wśród rdzennych mieszkańców Ameryki Środkowej, zwanych także tubylcami, zwłaszcza w szamanizmie.

Więcej szczegółów

Jest to część ceremonii oczyszczenia, podczas której te korzenne rośliny tlą się i uwalnia się ich święty dym. Stymuluje zdobywanie wizji i wyrzuca negatywną energię oraz złe byty. Badania naukowe wykazały nawet, że 94% bakterii w pomieszczeniu uległo rozkładowi po spaleniu tego zioła.

Tak więc niebieska szałwia jest metodą oczyszczania, która również zmienia stan świadomości. Jest wytwarzany z rośliny Artemisia tridentata, która rośnie na wybrzeżu Meksyku i Kalifornii.

Niebieska szałwia różni się od szałwii białej zapachem, który wydziela się podczas palenia. Szałwia ma ostry, bardzo ostry zapach, który można określić jako pikantny. Nie każdy odbiera ten zapach jako przyjemny. Jest więc bardziej funkcjonalny niż przyjemny zapach do domu. W przeciwieństwie do białej szałwii zapach niebieskiej szałwii jest podobny do lawendy.

Niebieska szałwia jest również znana jako szałwia babci. Gdy liście wyschną, można je spalić. Wiąże się to z zawiązaną niebieską szałwią o długości 10 cm. W ten sposób łatwo się zapala. Gdy tylko górna część belki się zapali, możesz machnąć nią piórkiem i rozprowadzić święty dym na przedmiotach, ludziach i we wszystkich zakamarkach pokoju.